Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet igy megváltozni?

Hogy lehet igy megváltozni?

Figyelt kérdés
Pár éve még ugy éltem,hogy optimista és életvidám voltam.Ma már azt keresem,hogyan szabadulhatnék meg legkönnyebben a szenvedéssel megáldott életemtöl!?:((

2016. máj. 24. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:
korod? nemed?
2016. máj. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Változtass az életviteleden, mozdulj ki, vizsgáld meg milyen emberek vesznek körül, lehúznak e, hogy viszonyulsz a munkahelyedhez, kollégáidhoz. Mi volt más akkor, amikor pozitív voltál és miben más a mostani életed.

Ha nem érzed jól magad egy élethelyzetben, változtass.

2016. máj. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem sok mindent lehet tudni...

Milyen problémáid vannak? Akár az is lehet, hogy depressziós vagy. Ha a problémák meg is oldódnak, a depresszió nem biztos, hogy rögtön elmúlik. Például, már semmi gondom nincs, örülök, hogy rendbe jött az életem, de még mindig depressziós vagyok, és tök apróságok is el tudnak szomorítani.

2016. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

22éves vagyok.Nem látom értelmét az életemnek tovább!

Szeretném itt befejezni...

2016. máj. 25. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!