Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék megváltozni?

Hogyan tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés

Van egy kis problémám, szóval hogy akárkit megismerek egy idő után mindenkit ellökök magamtól, baratokat stb, könnyen barátkozok, de egyszerűen nem tudok megtartani senkit, olyan mintha mindenkit utálnék, és fordítva, vannak barátaim de a régieket mind sikerült ''elűznöm''. Félek ez nem változik, nemtudom, ráadásul ez a folyamatos lehangoltság ami bennem van, ok nélkül!!! Eszt nem lehet kibírni, mintha minden percben megtudnám hogy megfogok halni, mivel lehetne változtatni a hangulatomon? Próbálkoztam pár dologgal, bulizás havrrokkal, csajozás, most valami hobbit keresek, de mikor boxoltam az sem segített, én akkor már mindig ijen maradok? Nem akarok ijen pocsék életet, úgy hogy mindenkinek rossz véleménye legyen rólam, 90%-ban,

Aszt olvastam ha ez középsuliban van akkor változik, remélem, vagy csak önbizalomhiány az egész? Nemhiszem, ez annál komolyabb, abból kilehet jönni, de én ebből a pocsék hangulatból, meg hangulatingadozásból nem tudok kijönni már 2 éve



2015. aug. 25. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni,de én már 7 éve nem jövök ki a folyamatos lehangoltságból...sosem voltam pszichológusnál,szerintetek depis vagyok??
2015. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első vagyok...amúgy még 20 sem vagyok,és kb 12 éves korom óta van ez
2015. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát ez nem valami jó hír, énsem vagyok még 20, pszichológusnál sem voltam, de jó lenne tudni hogy tudok változtatni ezen, mert megakarok változni, de mindig ugyanott kötök ki :(
2015. aug. 25. 23:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Kicsit régebben én is voltam válságban, de túléltem..

Így visszagondolva valami igazi motiváció az, ami feledteti ezt az életérzést, amit általában depinek nevezünk..


tuti tippem nincs, de a piszológus sem tudja megoldani helyetted..például egy nagy szerelem, amibe úgy esik az ember, mint ló a gödörbe..vagy egy ínyedre való munka, iskolai eredmény, vagy bármi, amitől elszállsz..


kicsit idősebb vagyok, most olyan helyzetben vagyok, hogy szeretek egyedül lenni, nem bírom a so hülyeséget..kivéve a nő..az más..

végzem a munkám, jól megfizetik, elégedett vagyok, ebből jön az, hogy nincs szükségem barátokra..


próbélj valami olyan elfoglaltságot keresni, ami baromira leköt, és a végeredmény neked nagyon tetszik..ha másnak is, az csak jó..

ja, én nagyon nem bírom a kritikát...ezért csinálok mindent majdnem jól, nehogy beszóljanak..

ezen sem tud segíteni a piszológus..meg nem is akarom..

..azt írod, hogy mindenkinek rossz a véleménye rólad..

höhö..ezt csak hiszed..ugyanis ki az a mindenki? azok mérvadóak?szerintem nem...


az én hangulatom úgy november körül kezd romlani.. akkor kell felszedni egy csajt, és tavaszig ágyban..

2015. aug. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!