Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyen önbizalmam?

Hogyan legyen önbizalmam?

Figyelt kérdés
Annyira negatívan látom magam, csúnya vagyok, nem jó társaság, stb.. és már nagyon elkeserítő a helyzet. Ha valakinek lenne valami taktikája, hogy hogyan alakítsam ki az önbizalmam, annak nagyon örülnék. És légyszi csak érdemben szóljatok hozzá
2016. máj. 12. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Mikor kezdődött a probléma?
2016. máj. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
elég régen, nem tudnék pontos kort vagy dátumot mondani. Csak érzem, hogy most kell változtatnom rajta, amíg fiatal vagyok (23 éves). Az egyetem elején borzalmas volt, most már javulok, de nem tartok ott ahol szeretnék.
2016. máj. 12. 23:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Kezdj el keményen edzeni! Mindent megold + olyan dolgokra is hatással lesz, amire nem is gondolnál.

Önbizalmam nekem se nagyon van. Végül is nincs amiért legyen.

2016. máj. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nálam a baj ott kezdődik, hogy tudom, hogy vannak értékeim, és igazából csúnya sem vagyok, csak nem hiszem el.
2016. máj. 13. 08:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2016. máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
lány.
2016. máj. 13. 15:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy látod magad?
2016. máj. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!