Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Remalom az eletuk, az alacsony...

Alibaba15 kérdése:

Remalom az eletuk, az alacsony pasiknak. Mit gondoltok errol? Kivancsi lennek az alacsony pasik mikent elik meg alacsonysagukbol adodott hatranyos helyzetuket a mai vilagban. Barki velemenyet szivesen meghallgatom.

Figyelt kérdés

#torpeseg
2016. máj. 11. 06:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
64%
Sosem adódott gondom az ismerkedésnél a magasságom miatt, pedig csak 170cm vagyok. Ha valakit elkerülnek a nők, az nem a magassága miatt lesz.
2016. máj. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem alacsony pasas vagyok, de a környezetemben azt láttam, hogy aki alacsonyabb volt ismerősöm, de volt magából jövő önbizalma (azért, mert vmi pluszt tudott adni, ált. jó humort vagy dumát), azoknak sosem volt bajuk csak a magasságuk miatt. Most hirtelen 2 ilyen srác jutott eszembe, az egyik még vmivel átlag alatti és igénytelen is volt... a másik, amikor én utoljára láttam, nekem tetszett a srác arcra, de nem az a tipikus jóképű macsó, az alakja tűrhető... azóta elvileg nagyon meghízott (de nekem úgyis a mackósabbak jönnek be, szóval lehet, úgy is tetszene, mint pasas... már nem szexuális téren most már, mert van párom, akit imádok). És mind a kettő még mindig jól elvan, voltak barátnőik, volt kiterjedt baráti társaságuk, jól érzik magukat a bőrükben.
2016. máj. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Szerintem sok ferfi kuszkodik a magassagaval es ez altal hatranyban vagyunk a magasabbakkal szemben. Sokan javasoljak a pszichologus agyturkaszt, hogy majd o segit, de az alacsony pasiknal ez nem pszichikai problema. Es nem hiszem, hogy igy barmifele pszichologus segitsegere lehetne. Ugyan is mivel erzi magan, hogy alacsony es a nok sokasaga bebizonyitotta mar nem egyszer, hogy a nok 90%-a a magas pasikra bukik. Igy jogos a felteves, hogy zavar minket az alacsonysag, mert nem kapunk ugyan annyit mint a magasabbak. Es mivel az eletben az alacsony ember allandoan kapni fog a noktol olyan megjegyzeseket, hogy neki a magasabb pasik tetszenek igy az eletben mindig hatassal lesz az onbizalmara. Szoval a felfedezeseknek koszonhetoen pont ezert talaltak fel a magassagnovelo mutetet amit szerte a vilagon alkalmaznak sikerrel. Ha annyira sikeres lenne a pszichologus akkor nem lenne sikeres ez a mutet vilagszerte, de igen is sikeres es egyre biztonsagosabb. Es most vezettek be egy ujabb technikat ami belsoleg noveli meg a csontot magnes segitsegevel es nem kell 8 honapig a kulso keretet viselned. Bar mindkettot lehet valasztani. Penztarca fuggo a magneses technika dragabb mert most robbant be a egeszsegugybe nem olyan regen. Szoval ide nem pszichologus kell ha ugy erzed alacsony vagy hanem muteti beavatkozas.


Esettanulmany:


Három inch-csel, vagyis mintegy 7,5 centivel lett magasabb az a nő, akinek esetéről a brit Daily Mail számolt be. Az igen alacsony ügyvédnőt annyira bántotta magassága, hogy Szibériáig meg sem állt, ahol egy speciális beavatkozással megnyújtották alakját.


A 29 éves Sara Vornamen azt állítja, döntésében nagyrészt környezete, így kollégái sértő megjegyzései motiválták, valamint azt, hogy gyakran olyan gúnynevekkel illették, mint törpe vagy ebihal.


A beavatkozás nem csak hogy ijesztő, hanem komoly fájdalmakkal, hosszadalmas rehabilitációval is jár, ám ennek ellenére a Kurganban lévő hatalmas épületben az utóbbi évtizedben 10 ezer páciensnek tették könnyebbé az életét.


Először 4 inch-csel (10 cm) akartam meghosszabbítatni a lábaimat, de azt tanácsolták, elégedjek meg 3-mal (8 cm), mert különben az alsó lábszáraim nem tűntek volna arányosnak a felsőkkel" - mesélte Sara Vornamen, akinek hat éve 20 ezer fontért, vagyis 5,8 millió forintért nyújtották meg a lábait.

2016. máj. 12. 16:07
 14/16 anonim ***** válasza:
És jobb ha itt nyavalyogsz?
2016. máj. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem kellenek a bunko hozzaszolasok. Ezek nem nyavajagasok. Csak tisztaztam a reszeleteket, akik annyira okosak, hogy mindent jobban tudnak. A mutet be bizonyitja hogy annyira elterjed, hogy nincs szukseg agyturkaszra. Amugy meg ezt csak az ertheti aki alacsony ferfi, a magas emberek nem erthetik. Csak az alacsony pasik. Es se az alacsony nok, se magas nok, se magas ferfiak. Es 3 even belul mutetem meg magam es eltoretem a labszarcsontomat. Ez van kivirom, mert tudom, hogy sokkal boldogab leszek a mutet utan azzal a plusz 8 cm-rel
2016. máj. 12. 22:52
 16/16 anonim válasza:
ehhez még hozzászólok
2017. jan. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!