Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Remalom az eletuk, az alacsony...

Alibaba15 kérdése:

Remalom az eletuk, az alacsony pasiknak. Mit gondoltok errol? Kivancsi lennek az alacsony pasik mikent elik meg alacsonysagukbol adodott hatranyos helyzetuket a mai vilagban. Barki velemenyet szivesen meghallgatom.

Figyelt kérdés

#torpeseg
2016. máj. 11. 06:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%

Ha rémálom az életed, akkor nem azért, mert alacsony vagy, hanem mert erre koncentrálsz és nem gondolkodsz pozitívan.


Rengeteg alacsony férfinek van teljes élete, de ök általában értelmesek, ésnem azon pörögnek, hogy milyen magasak vagy alacsonyak.


Tinik esetében még van esetleg jelentösége a magasságnak, felnött és értelmes nök esetében nincs.

2016. máj. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom alacsony, megjegyzem én is kicsi vagyok, tehát pont összeillünk. Abszolút nem szempont az "alacsonysága", viszont nagyon bejön, hogy van önbizalma, erős egyéniség, szeret engem, megbízható, bármikor számíthatok rá. Eszembe sem jut az alacsonysága, az embersége és a nagy szíve nálam mindent visz.
2016. máj. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Egy normál férfit nem a magassága határoz meg, hanem a jelleme.

A legtöbb - felnött és értelmes - nönek fontosabb az, hogy megbízható, szeretö, becsületes meber legyen a párja, mint az, hogy hány cm a magassága.


Ha neked emiatt problémád van, és "rémálomnak" érzed az életeedet, keresss fel egy jó pszichologust, aki segít megszabadulni ettöl a kényszerképzetedtöl. Ugyanis ahiba a gondolkodásodban van, nem a kinézetedben

2016. máj. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Javasolnám, hogy konzultálj a magas vékonnyal!
2016. máj. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Ennyi erőből mindenkinek lehet rémálom az élete, mert senki sem tökéletes.

Van a családunkban egy alacsony férfi. Sose volt ezzel gondja. Jó fej, könnyen barátkozik. Nem azon agyalt, hogy ő mekkora. Így mások sem ezt veszik észre benne.

Nőkkel sincs gond. Jó dumája van. És mivel elég sok alacsony lány van, így nem okoz gondot találni valakit.

2016. máj. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mi számít alacsonynak?
2016. máj. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2016. máj. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szar lehet neked :D
2016. máj. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem nem ettől függ.

Ismerek sok alacsony pasit, aki az alacsonyságát leszámítva jóképű, jól öltözik, ápolt, értelmes. Ha ezek megvannak szerintem nincsenek hátrányban.

De ugyanígy igaz a fordított eset is: Hiába 190 cm valaki, ha kivan rohadva a foga kb, meg büdös..Szóval érted. Ez csak 1 tényező, de a magasság nem garancia semmire.


Ettől eltekintve nekem mindig is csak a magas pasik tetszettek, kb 190 cm 100 kg körüli az ideálom,a férjem is ilyen,pedig én csak 157 cm vagyok :D

De nagyon sok nőnek van alacsony pasija, ismerek olyat,ahol a nő kb 173 és a pasi meg kb 165, és nagyon jól megvannak.

2016. máj. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mièrt lenne rèmàlom? Alacsony vagyok(163cm), de soha nem foglalkoztam a magassàgommal. Ekkora vagyok, kesz. Ha mindig azon görcsölnèk hogy mekkora vagyok, akkor mennyivel lenne nekem jobb? Semmivel. Alacsony nőkből sincs hiàny szerencsère, bàr a jelenlegi baratnőm 172 cm. De ő így szeret, a többi ember meg kit érdekel?
2016. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!