Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A véleményem tény. Ilyenkor...

A véleményem tény. Ilyenkor ez mi?

Figyelt kérdés

Egyes emberek ezt tényleg komolyan gondolják:

a világ számomra teremtődött és ha van olyan, amit én nem szeretek akkor annak létezése nem megengedett.


Az ilyen emberekkel mit lehet kezdeni? :D

Egy idő után már nem vicces, hanem eléggé zavaró a dolog. :p



2016. máj. 10. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem foglalkozol vele?
2016. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok nem foglalkozni vele, ha engem hátráltatnak a hülyeségükkel. :D
2016. máj. 10. 10:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy rengeteg ilyen ember van. Sajnos anyám, apám, anyósom is ilyen. Ha valami nekik nem tetszik, az már rossz, szar, előnytelen. Aki nem ért velük egyet, az hülye...
2016. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
miben hátráltat?
2016. máj. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon az emberek 95%-a ilyen. :( Szóval próbáld meg megszokni valahogy.
2016. máj. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kocsis Izabella ***** válasza:
Véletény
2016. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Istenem 6os..... ha tehetném addig pontoználak le amíg az egész családfádat és ismeretségi körödet letiltják gyakoriról. Jézus isten... kísérd ki magad... te szörnyeteg
2016. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha az adott témáról van ismereted, nem szükséges vitatkozni, csak egy-két zavaró kérdést feltenned, és szinte saját magát járatja le a másik. Pl.: jártam már úgy erőszakos hittérítővel, aki a buszállomáson (ahol érthető okból nem tud az ember elrohanni), addig rázogatta előttem a 2000 Ft-ért megvásárolható szentigazságot tartalmazó könyvet, hogy visszakérdeztem, és el is értem, hogy ordibálva, káromkodva távozott tőlem. Még visszaszóltam, hogy az igazság csendben is igazság, most miért nem válaszol a kérdésemre, talán fél, hogy kétséget kelt benne? Nem biztos magába?

Másik, amellyel rendre megtalálnak, hogy nekem a nőnek próbálják megmagyarázni, hogy milyen nő jön be a férfiaknak, szerintük én vékonyan nem. Elég csak megkérdezni, hogy ha tényleg így van, akkor most miért nem valamelyik rajongó férfival van, ahelyett hogy engem kóstolgat, már zavarba jönnek. Persze, tényleg zavaróak, de próbáld más oldalról nézni ezt a jelenséget. Ha nincs időd , akkor ne foglalkozz vele, ha viszont van pár perced, istenien el tudsz szórakozni.

2016. júl. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!