Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az édesapád jó példa számodra?

Az édesapád jó példa számodra?

Figyelt kérdés
vagy ha nem, ki?
2015. dec. 20. 15:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

hàt nem

ha úgy alakulna teljesen másképp csinàlnék mindent

2015. dec. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Elrettentő példa. Nincs bálványom, pláne nem a rokonaim között.
2015. dec. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Van olyan tulajdonsága, amit becsülök, olyan is, amit túlbecsülök, és tudom, hogy engem is őröl, próbálok leadni belőle (maximalizmus). Viszont sok dolgával nem tudok azonosulni, és ebbe beletartozik olyan is, ami alaptermészetünknél fogva más.


Nincs konkrét példaképem. Ha megértem, amit üzen, még az ellenségemtől is tanulhatok.

2015. dec. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. dec. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Igen. Faterom nagy arc :)
2015. dec. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem. Nagyon felek, hogy olyan leszek mint o, legyszi szoritsatok:(
2015. dec. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 elwera ***** válasza:

Nem. Apám kemény alkoholista és játékfüggő.

Van olyan ismerősöm akire felnézek, akitől sokat tanultam és példának tekintem valamilyen szinten, de ő csak egy ismerős, egy barát, nem családtag.

2015. dec. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Majdnem mindenben igen. Nagyon szeretem is őt, de sajnos a kelleténél többet iszik ahogy a két nagyapám is tette. Ők ebbe haltak meg és féltem apukámat. Nem akarom hogy vele is ez történjen. Ezért ebben nem jó példa, de nem is kell ebből a szempontból példát vennem róla. Meg amúgy is utálom az alkoholt.
2015. dec. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Karrier szinten igen. Bár otthonról mindig szerető és támogató háttere volt, de akkor se hinném hogy könnyű lett volna elérni azt amit elért. Igen jól él valahol a világban. Egyik célom őt felülmúlni. De ha csak megközelítem akkor is az átlag felett leszek.

Emberileg és mint apa inkább elrettentő példa. Apját öngyilkosságba kergette. Anyját szrban hagyta. Minket elhagyott, mikor visszajött akkor is azért hogy megpróbálja a ház egy részét elvinni. Azóta se szól se felém sem pedig a testvérem felé. Jobb is ez így.

2017. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
A két fszopó hülye, aki mindenáron el akarta/el akarja bsni az életemet.. Na ebben kiválóak, minden másban rakás szrok.. Támogatni luxus! Lenézni degradálni kritizálni lealacsonyítani szenteskedni a mellüket verdesni naa azt tudtak.. Mikor mondtam anyámnak, mert már kicsit ráébredtem ki is volt ő nekem eddig az életemben: figyelj anyuci neked valami nem okés az agyadban vizsgáltasd meg magadat mert 100% az agyad nem működik megfelelően... 5 év telt el ct kimutatta nála van egy daganat a fejében.. Tönkrebaszott 4 ember életet, csak mert ugyan annyi joga van a hibás agyú embereknek, mint az egészségesnek.. Ennek a rendszernek vesznie kell !!
2018. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!