Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent számodra a boldogság?

Mit jelent számodra a boldogság?

Figyelt kérdés
2015. szept. 30. 15:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Kicsit érthetőbben: Minek kell történnie, hogy boldognak érezd magad?
2015. szept. 30. 15:15
 2/9 anonim ***** válasza:
A boldogság egy nehezen definiálhato fogalom mi mindenkinek mást jelent mégis ugyan azt egy mérhetetlenül jó dolog mégis az ismeri a legjobban aki igazán szomorú és bánatos volt. A boldogsághoz nem kell nagy dolgoknak történnie elég egy szó egy gesztus egy mosoly de olykor a blldogság mégis a legtávolabbi leg elérhetetlenebb dolognak tűnik. Amikor bokdogok vagyunk nem feltétlen vesszük észre de mikor bánazosak azt igen ezért tűnheg néha úgy minthogyha sosem lettünk volna boldogok. A boldogság az fenomenális érzés.
2015. szept. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Amikor egy jó szerződést követően ünneplek a pasimmal majd hazamegyek a férjemhez és a lányomhoz és átöleljük egymást,én olyankor érzem,hogy élek és boldog vagyok.


32/N

2015. szept. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A boldogsag mostsnaban elkerul engem.

A kerdesre a valasz: egy kad forro vizben lazulni, na az boldogga tesz :)

2015. szept. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Takaró alatt összebújni a plüss mackóimmal egy melós nap után és könyvet olvasni, miközben a macskák ott dorombolnak az ágyamon.

Ha forró tea is van hozzá az már mennyország. :3

2015. szept. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Számomra másokat boldoggá tenni, másokon segíteni vagy csak meghalgatni bánatukat örömüket.
2015. szept. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Számomra 2féle boldogság van. A rövid és a hosszabb időt átölelő.

A rövidek azok amik pl.: sikerélményhez, jó hírhez, pillanatnyi dolgok nyomán keletkeznek.

A hosszabb alatt pedig a semleges,gondok, negatívum mentes időintervallumot nevezem.


17/L

2015. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha olyan közösségben és olyan emberek között vagyok, akikről tudom, hogy szeretnek és velük tölthetem el az időmet.

21/F

2015. szept. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egy lottó 5-ös.
2015. okt. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!