Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért furcsa, ha nem akarok...

Miért furcsa, ha nem akarok szép lenni?

Figyelt kérdés

Állítólag szèp nö vagyok, senki nem érti, miért takargatom. Gyönyörü szemeim vannak (színre, formára egyaránt), telt ajkaim, babaarcom, hosszú hajam, formás alakom. Na, meg elegendö pénzem is, hogy betegre vásároljam magam szebbnèl szebb holmikkal.

Egyszer-kétszer megcsináltam, hogy kisminkeltem magam, kontaktlencsét tettem fel, és úgy mentem utcára, rengetegen megnéztek, ketten még randira is hívtak.

Azonban általában szemüveget hordok, nem vagy alig sminkelek, igyekszem észrevétlen maradni (néha így is megnéznek, volt, hogy megállítottak a szemem miatt, de lényegesen kevesebben).

Öltözni egyébként nagyon egyszerüen szoktam, kevés és átlagos ruhám van, igyekszem a lehetö legvisszafogottabb lenni.


Valóban fura ez?


20+N


2015. nov. 1. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Én is így vagyok ezzel.


:D

2015. nov. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem nem furcsa, de ebben a mai világban minden a külsőségekről szól, hogy nézel ki, milyen ruha van rajtad, milyen kocsid van, milyen házad, ezért igen a mai szemlével furcsa az, hogy te nem akarsz tömegcikk lenni. Különleges vagy, légy rá büszke, nem tartozol a marhacsorda közé.
2015. nov. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!