Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tovább? Többi lent

Hogyan tovább? Többi lent

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, lány. Lassan 4. éve depressziós. Szociális fóbiás, szorongós, életképtelen, nagyon bizonytalan, introvertál. Elegem van ebből. Minden egyes nap egy küzdelem, ami csak szorongásokkal teli. Csendes vagyok, emiatt sok embertől mejegyzést is kapok. Nem, nem fog elmúlni, vagy nem fogom kinőni. Mentálisan teljesen leépült vagyok. A pszichológust válaszolók nem érdekelnek. Ki akarok mászni ebből az egészből egyedül. Nyitott, vidám és határozott ember akarok lenni.

2015. okt. 27. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszintén mondom, erre "sokk-terápiát" kell alkalmazni. Azt kell csinálnod, amitől a legjobban félsz. Ha nem szeretsz társaságban lenni, akkor is menj oda. Aztán rájössz, hogy nincs mitől félni. Mikor 8-9. alkalommal fedezed fel, hogy nincs mitől félni, ez az emlék marad meg benned. És kész...
2015. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mi váltotta ki ezt nálad?


22F

2015. okt. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én jobb vagyok mint pszihológusok és ingyen dolgozok, de ami legjobb, megtudom mutatni hogyan mássz ki ebből egyedül, saját erőből. Vég állapot rajtad múlik. Akár eljuthasz odáig is amikor sose érzel többé negatívot, nem hogy minde nap egy küzdelem és szorongás legyen.

Írj ha kell segítség.

2015. okt. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2

Ez felgyülemlett, nincs konkrét oka.

2015. okt. 27. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak ne add fel. Kérlek:'(
2015. okt. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!