Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Súlyos önbizalomhiányom lehet?

Súlyos önbizalomhiányom lehet?

Figyelt kérdés

Egyszerűen öltözöm és alig sminkelek, mégis rengetegen titulálnak szépnek, és én ezt élvezem. Néha nem is tudatosítom, hogy flörtölök, elcsábítok másokat, aztán szórakozok a zavarukon.

Legalább ennyire imádom a drága vagy drágának ható holmikat, luxusparfümöket, visszafogott eleganciát.

Szóval, olyan vagyok mint egy rossz prostituált.


Ennek beteges önbizalomhiány lehet az oka?


2015. okt. 27. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ennek a hiúság, az egoizmus az oka.

Én önbizalomhiányos vagyok, tehát tudom, hogy egy önbizalomhiányos emberke korántsem így viselkedik.

Csak hizlalni akarod az egódat.

2015. okt. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zsani vagyok válasza:
Pont ezt akartam irni én is.. Beképzelt vagy és ki is használod a lehetőségeid, gondolom az embereket is le nézed ha nem olyanok mint te vagy..
2015. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem nézek le senkit, miért tenném?
2015. okt. 27. 12:20
 4/6 anonim ***** válasza:

...lehet, hogy mélyen valahol az önbizalomhiány az oka ennek... De nincs "súlyos önbizalomhiányod". Amit teszel, az nem szép dolog, önzőségnek hívják, igazuk van az előttem szólóknak. Ha valakit elcsábítasz és szórakozol rajta az nem elfogadható viselkedés. Valahogy a hisztrionikusok ugranak be rólad.


És mit teszel, ha ezek az emberek közelednének? Tudsz ezzel bármit kezdeni, vagy te jössz zavarba?

2015. okt. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Általában tudok.

De amikor azt mondtam, elcsábítom, aztán szórakozok, az nem azt jelenti, hogy beetetem, hogy együtt leszünk, aztán kiröhögöm, milyen naív, hanem pl utcán rámosolygok, és élvezem, hogy elpirul, és nem mer visszamosolyogni.

2015. okt. 27. 12:24
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha te túlságosan bizalmaskodva "elcsábítasz másokat", aztán az utcán rájuk mosolyogva élvezed a zavarukat - akkor sokmindent lehet(ne) mondani rád, csak azt nem hogy önbizalomhiányos vagy!
2015. okt. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!