Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon nem érzem így jól...

Nagyon nem érzem így jól magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eléggé gátlásos lány vagyok. Barátaim sincsenek, viszont egyedül nagyon rossz. Régóta ez van, hiába vagyok fiatal. Tőlem mindig elvárják, hogy normális legyek. A nyáron egyszer voltam kint a barátnőmmel kb. tízig. Anya meg úgy leszidott. Ettől függetlenül csodálkoznak, hogy nem ismerek senkit, meg egésznap gépezek. Mások minden hétvégén buliznak, élnek, mégis megkapnak mindent. Ruhák, barátok, jófej szülők, én meg semmit. A szüleimmel nem vagyok rosszba, viszont apával alig beszélek. Anyával jóba vagyok, viszont neki se szeretek a bajaimról beszélni. Még sírni se szoktam előtte. Ők már idősebbek, tipikus falusi családnak számítanak. Teljesen más generáció. Szóval nem hiszem, hogy megértenék ezeket a dolgokat.

Másrészt meg semmi jó nincs bennem. Csendes vagyok, esetlen, és még az átlagom se olyan hú, de jó, szóval okos se vagyok, na meg a külsőm..undorító. Utálom magam, mások mindent olyan magabiztosan csinálnak, a nővérem teljesen más, mint én. Neki minden bejött, sokkal talpra esettebb. Nemrég végzett az egyetemen, van egy barátja, normális életet él. Mit csináljak, hogy én ne legyek ilyen normálatlan? 15/L


2015. okt. 24. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Mintha csak magamat hallanám kedves kérdező :D Én is 15 éves lány vagyok, szintén hasonló problémákkal. Barátaim nem nagyon vannak,1-2 lánnyal beszélek néha a suliban,azonkívül sehol semmi. Nagyon csendes vagyok,ezért az ismerkedés nem megy,fiúkról pedig ne is álmodjak...Sokáig elégedettlen voltam a külsőmmel,mert szerintem túl nagy az orrom és a fülem is,de most már úgyérzem elfogadtam magam. Én mindig a húgomra féltékenykedtem (11éves),akinek egy csomó hobbija van. Nekem pedig semmi. 4 éve táncol egy táncegyesületnél és ráadásul nagyon jó benne. Augusztus óta elkezdett lovagolni. Azonkívül mindent olyan magabiztosan csinál, és szokott biciklizni,,waveboardozni,és görkorizni. Én a szüleimmel jó kapcsolatban vagyok,bár apukámmal én sem nagyon beszélek,de anyával viszont mindent megbeszélünk egymással. Amúgy én annyira szerencsétlen vagyok,hogy soha életemben még a sarki boltba se mentem át egyedül. De engem nem érdekel,én így is jól érzem magam,tökmindegy hogy nézek ki,milyen vagyok,az a fontos,hogy élek. Ha van valami kérdésed nyugodtan rámírhatsz és beszélgethetünk :) 15/L
2015. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm:) Az a baj, hogy én így nem érzem jól magam. Annyi mindent kiszeretnék próbálni, élni egy kicsit, viszont a szüleim anyagilag sincsenek annyira jól. Sose voltunk együtt sehol, még nyaralni se. Én meg nem akarom őket terhelni. Viszont se életcélom, sose volt barátom, na meg élni sincs kedvem konkrétan. Csodálom, hogy még nem vették észre. De mi az ilyen kényes dolgokról nem beszélünk, vagyis tabutéma. Ah, mindegy.

Szóval különbség köztünk, hogy te boldog vagy így, aminek örülök, én viszont nem.:) De örülök, hogy nem vagyok egyedül.

2015. okt. 24. 19:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az életben még sok hozzád hasonló emberrel találkozhatsz,bár tény,hogy kevesen vannak (vagyunk),de nekem is sikerült már találnom néhány normális embert :)
2015. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
És mi a bajod a külsőddel? :/
2015. okt. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szép, se arcom, kövérnek is kövér vagyok. Szóval úgy mindem.
2015. okt. 24. 23:24
 6/6 anonim ***** válasza:
A "szép" az egy olyan relatív jelző, hogy nem lehet meghatározni, nem lehet azt megmérni, kiszámolni. Amúgy meg kezdj el te is valamilyen sportot. Ott biztos összebarátkozol valakivel. :) És legyél már kicsit bátrabb, határozottabb! Bár abban majd a sport segít!
2015. okt. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!