Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi az esély hogy olyan...

Mennyi az esély hogy olyan lesz mint az apja?

Figyelt kérdés
Mennyi az esélye annak hogy annak hogy az a fiú akinek az apja megcsalta az anyját és elhagyta őket, olyan lesz mint az apja? Mivel ezt a példát látta 12 éves korában, lehetséges hogy ő is ezt fogja tenni ha egyszer családja lesz?
2015. okt. 22. 15:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést a rossz megfogalmazásért...
2015. okt. 22. 15:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy igen(90%), vagy nagyon nem(10%)
2015. okt. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ehhez semmi koze ahoz hogy a fiú gyermek milyen lesz,ha apuka csalja az édesanyát.


Pl a "meleg"fiuk sem az apjuktol látják"buxiskodast"


Egy ember olyan amilyene a vére es amilyene nevelik.

Pl fiam te Mindenkit megdughatsz mert fiú vagy akkor nyilvan ilyen lesz.

2015. okt. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

BELŐLED NE LEGYEN SZÜLŐ!!!!!!!!!!!!!!

Kérlek ne csinálj magadból több példányt. Nézz körül, vagy magadra, most is televan minden agyhalott, nem gondolkodom, buta, retardáltakkal.

2015. okt. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem hiszem, de nagyon sok tényező befolyásolhatja.

Velem hasonló történt, de nem úgy tekintek rá, mint példára. Van egy saját értékrendem. Lényegében teljesen más vagyok, mint az apukám. Sok mindenben különbözünk. Viszonylag ritkán találkozunk, de ennek ellenére jó viszonyban vagyok vele, lényegében baráti :)

Ezt nem mondanám mérvadónak. Egy felnőtt emberben már kialakul az erkölcs, a saját értékrendje és meg tudja állapítani, hogy mi rossz és mi nem. Ha pedig nem, akkor ott gondok vannak. Az ilyen eset szerintem nem tekinthető példának

2015. okt. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Százalékot nem tudnék mondani. Nagyapám feleségét, és 3 fiát hagyta ott egy csinos nála 20 évvel fiatalabb nőért, apám szemében innentől a nagyapám egy nagy 0 lett.


Mindenesetre apám és testvérei is feleségeikkel együtt vannak több mint 30 éve, egyiknek sem hallottam nőügyeiről.

2015. okt. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!