Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem így? Mennyire...

Miért érzem így? Mennyire próbálkozhatok? Milyen ágon induljak el?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben úgy érzem, hogy átok ül rajtam. Hogy nem értem az embereket úgy igazán, és nem leszek a tipikusan szerető anya (majd évek múlva...), mert egyszerűen reálfej vagyok.

Mintha átkozott lennék és matekra lennék kárhozva, pedig nem gyakorlom, csak úgy ölembe szökik a jó jegy matekból, fizikából.

3.-os korom óta űzőm hobbiként a rajzolást. El vagyok indulva a művész pályán, járok tanfolyamokra stb. mégse érzem, hogy én EZ vagyok, pedig Ez akarok lenni. Mikor feladják a matekházit egyből le tudom írni pár perc alatt, semmi aprólékos levezetéssel, mégis hibátlanul, de a feladatokat hamar elunom.

Rosszul hallok, hallókészülékkel, ezért csak most fordult meg a fejembe, hogy hangszeren tanuljak, első okból, hogy: bizonyítsak (önmagamnak), másod okból, hogyha az elsőt tejesítem: példát mutassak.

Imádom a hegedűóráimat, és szeretném továbbra is folytatni ezen ágon a tanulmányaimat.. de a rajzot se akarnám abba hagyni, ámbár érzem, hogy a környezetem a reálra húz, mert azt értem úgy IGAZÁN.

Jövőbe kell sulit válasszak (most vagyok 8.-os), már fél éve tervbe van a művészeti rajzon, de mégis, mikor festek, akkor inkább mintha nem élném bele érzéseimet, önmagamat... mintha csak kiszámolnám hova milyen folt kell, hova hány cm-s árnyék szükséges stb..


Miért érzem így? Mennyire próbálkozhatok? Milyen ágon induljak el?


2015. okt. 21. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Na de mi van a reállal azt miért nem szeretnéd úgy igazán csinálni?
2015. okt. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!