Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy induljak el?

Hogy induljak el?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nevetségesen hallatszik, de híres akarok lenni. Csak azt nem tudom, hogy hogyan induljak el.

Kb 1 éve hegedűltem, de sajnos abba hagytam. Viszont szeretem a zenét és szeretek színpadon lenni. Gondolkoztam, hogy valami tehetségkutatóbe jelentkezzek, csak azt nem tudom, hogy milyen úton kellene elindulnom. Hogyan kéne logikusan felépíteni. Mert szerintem a tehetség meg van bennem, ugyanis 8 évig szerepeltem színpadon közönség elött.

Szerintetek az nagy bökkenő, ha 15 éves fiú vagyok.

Abban segítsetek lécci, hogy hogyan vágjak bele. Köszi! Lécci csak értelmes válaszokat írjatok.


2014. márc. 10. 00:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Csinálj olyat, amivel pillanatok alatt felfigyel rád az ország!


Példa:

Csinálsz magadnak egy weblapot, hogy a nevedre illetve egyéb dologra rákeresve megtaláljanak.

Aztán kimész valami extrém helyre, ahol produkálod magad az embereknek, amíg a sünök el nem visznek. Benne leszel a tévében, és egyből rakás lájkot és látogatot kapsz a honlapodra.


Nem nehéz, csak okosan! De azért ne csinálj nagy hülyeséget!

2014. márc. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ELÖSZÖR is szerezz valamilyen normális iskolai végzettséget, mert anelkül semmi eselyed sincs.
2014. márc. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!