Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van velem? Mi lehet a baj?

Mi van velem? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Szeretet hiányom van annak ellenére, hogy vannak barátaim. Barátom nincsen és nem is volt még soha, pedig elvileg szép lány vagyok, sokan mondják, és igyekszem kedvesnek, megértőnek lenni mindenkivel, mosolyogni de egyszerűen nem értem mi bajom lehet... Nem tudom sokáig megtartani a barátaimat akik közel állnak hozzám és ha akad egy fiú is aki bármi komolyabbat szeretne valamivel csak elüldözöm és nem tudom hol a gond. Annyira igyekszem megkedveltetni magam, de nem megy. 15/L
2015. okt. 21. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán pont ez a baj, hogy görcsösen akarod. Engedd el magad,légy lazább. Add magad. Ne akarj másnak látszódni.
2015. okt. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgyanígy vagyok én is! :P 15/L
2015. okt. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Írjatok pritvátot, kitudlak szedni titeket e állapotból.

Nem számít hány barátod van. Szeretet igénynek megfelelő szeretet és sok barát közt nincs összefüggés.

2015. okt. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!