Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek feltűnt amikor "felnőtt...

Nektek feltűnt amikor "felnőttetek"?

Figyelt kérdés

Pár hónapja lettem 18 éves és ezt én még nem is mondanám korilag felnőttnek de ez már kb 1 éve feltűnt hogy sokkal komolyabb lettem , felnőttesebben viselkedem és ez nekem most olyan fura. Nemrég kezdtem el a jogsit és par éve még erre úgy gondoltam , hogy jaj de menő lesz driftelni haverokkal stb de most meg azon gondolkodom , hogy basszus... Én felelek a barátaim életéért és a gyalogosok életéért és ez teljesen megrémiszt. Nem csak ennél vettem észre ,hogy máshogy gondolkozom hanem minden témában.

Ti is voltatok így ?


2015. okt. 19. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, adott témákban ez teljesen meg is nyilvánul. Pl máshogy állok a tanultabb, idősebb emberekhez, nem röhögök, mint egy idióta, bár én 22 éves vagyok, de a kortársaim között is sok gyerekes ember van. Bár én is jó humorú, vicces srác vagyok és sokszor szoktam lazán venni a dolgokat, de ezt mindig is így fogom, az alapvető érettséget ez nem befolyásolja. :D 22/f Sokszor tartok attól, hogy rossz színben fognak megnyilvánulni a haverjaim, ami kellemetlen színben tüntet fel egem pl. régebben a ballagási kajámon vagy egy esetleges rokoni találkozáskor. Én tudom magamról, hogy tudok normális érett ember módjára viselkedni, ellentétben a haverjaimmal, akik néha nem érzik mit nem kéne megengednie magának egy 21-23 évesnek. :D
2015. okt. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyen nagy felismerésem nem volt, de amúgy igen, én is észrevettem, hogy pár dologban felnőttesebb lettem (leginkább az emberi kapcsolataim kezelésében, a velük való viselkedésben).

Ennek ellenére nem akarok nagyon korán megkomolyodni, és egy karót nyelt alak lenni, csak mert papíron már nagykorúnak számítok. Csak akkor villantom meg a felnőttesebb énemet, ha a helyzet megkívánja, de ha egyedül, vagy a barátaimmal töltöm az időt, elég lazára és gyerekesre veszem a figurát :D

21/F

2015. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Azzal még várjál. Én 24 vagyok, és még mindig azt se tudom, mi a f-szt csinálok.
2015. okt. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más korban megy végre... nekem már 17 éves korom végén tűnt fel, hogy megkomolyodtam és felelősségteljes döntéseket hozok és nagyjából mindig számításba veszem választásaim következményeit. Rögtön el is csodálkoztam, mert nem éreztem semmilyen változást.
2015. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én még csak 33 vagyok, de nem érzem hogy igazán felnőttem volna. Persze, felnőttesen viselkedek meg minden, de igazából a kukim kivan az egésszel... Akkor vagyok boldog, ha gyerekes lehetek...
2015. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én se nagyon tudom, hogy mit csinálok.
2015. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amikor abbahagytam a mesenézést, időröl-időre, azután egy kicsit felnőttebb lettem.

Most csak azt érzem, hogy idős(ebb)vagyok. Nem igazán élek már otthon, önállóbb vagyok, sajátmagamért felelek stb. de gondolom ezekkel kb mindneki így van. Bár én szeretnék még egy kicsit tizenéves lenni, mondjuk 17.

2015. okt. 20. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30 éves vagyok és nem érzem magam semmivel felnőttebbnek, mint gyerekkoromban. De az is igaz, hogy nekem soha nem voltak ilyen gyerekes és felelőtlen gondolataim, hogy "jaj de menő lesz driftelni" meg hasonlók. Már 10 évesen is 30 évesekkel barátkoztam, mert velük tudtam magam megértetni, a korombeliekkel pedig nem.
2015. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!