Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gáz ha 17 éves fiú...

Mennyire gáz ha 17 éves fiú akar egy versenyautós ágyat? Csak mert cool.

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:

A (leendő) barátnője fejét majd megnézném... bár, ha lesz humora. :)


Én személy szerint gyerekesnek tartanám. Viszont, ha tetszik és akarsz venni, nagyon figyelj a méreteire. Ezek általában gyerekágynak készülnek, az ő magasságukhoz.

2015. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz.Neked tetszen.Az meg hogy más mit gondol...Ha másoknak akarsz megfelelni akkor sosem leszel boldog.Én 37-éves vagyok,és szoktam Tom és Jerryt nézni :)
2015. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
azt én is szeretem kedves utolsó :) Amúgy 90x200 és 100 kg teherbírásuak ezek az ágyak. ami pedig egy teljesen normális méret és teherbírás:)
2015. okt. 18. 19:35
 4/10 A kérdező kommentje:
jah, azt nem írtam még hogy aszex vok :)
2015. okt. 18. 19:37
 5/10 A kérdező kommentje:
[link] :)
2015. okt. 18. 19:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Semmi gond versenyautós ággyal még felnőtt korban sem, csak avval, hogy ennyire örülsz az aszexualitásodnak. Eleve ellentmondásos és gyanús, hogy aszex volnál....


Az ágy kapcsán még annyit, megnyugtatásul: tudod hány kérdés volt már hasonló a fórumon? Nem baj, hogy kiírtad, mert egy újabb variáció (ugyanazon témára). Csak hogy tudd: rengeteg felnőtt néz gyerekrajzfilmeket, vagy vannak gyermeki szokásaik. Ez nem feltétlen infantilizmus. Utóbbi jellemzője pl inkább a felelősségek sorozatbani elutasítása, kerülése. Ez viszont kedves ,gyermeki vonás, legyél büszke magadra! :) AMENNYIBEN nem vagy infantilis (gyerekes), hanem gyermeki!


Ja, és bennem is maradtak gyermeki vágyak, 30 feletti férfiként. :) Pl gyermeki és felnőtt animációk szeretete. :) Bár van, ami nekem már túl gagyi, pl Teletubbies.. Meg tudod a másik, amiben hupikék-zöldikékre verik egymást... basszuskulcs, azért az még nekem is sokkkk.... De a Verdák cool. ;)


Persze ízlések és pofonok... Bártan vállad fel a gyermeki oldalad mások előtt. Kivéve, ha jön egy 100 kilós pacák, hogy "ki szeret itt b. zis színeket, meg kisp -öcs szokásokat, höh?!"

Na, akkor KIVÉTELESEN tagadd le.... Ez van, haver. ;-)


Máskülönben felvállalhatod, egyáltalán nem égő 30 évesen se, 100 évesen se a Verdák, vagy akár a masnis Mickey Mouse. Ja, azt nem is említettem, hogy a Hello Kitty láttán van, h elkezdek gügyörészni. :))) Olyan cuki. :) Bár vannak aranyosabb cicafigurák is, de ő is ari. :))


Tom és Jerry, meg a Frédi Béni a vagányabb kateg, akárcsak a Verdák. ;) Egyik ezért frankó, a másik azért. :)

2015. okt. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szokatlan, de a link alapján egyáltalán nem olyan gagyi, mint először képzeltem. Ha totál bele lennék buzulva az autósportba, lehet, hogy szereznék egy ilyet. Főleg, ha tele a szoba autós cuccokkal, modellekkel, plakátokkal, egész jól passzol a környezetbe.
2015. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Infantilis
2015. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Összetöröd a szüleid szívét
2015. okt. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak most néztem meg a fotó linket. Én is gagyibbat képzeltem, és arra is azt írtam, hogy teljesen oké. De ez meg aztán eszméletlenül tetszik nekem. :D

Fantáziadús, ötletes, és vagány. :P :)


Feldobja az embert a hétköznapok szürkeségéből - hogy eféle szürke közhellyel éljek. ;)

2015. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!