Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk mennyire jó az arcmemóriá...

Fiúk mennyire jó az arcmemóriátok?

Figyelt kérdés

2015. okt. 15. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem jó.

Viszont vannak olyan arcok, amiket szinte képtelen vagyok megjegyezni, csak ha már sokadjára (10-15) látom.

2015. okt. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ.

Ha nagyon tetszik a lány akkor simán megjegyzem az első után.

Ha átlagos, és nem vállt ki belőlem semmit akkor kell pár alkalom amire megjegyzem, és nem tűnik ismeretlennek.

Ha pedig 1x is beszélek vele, akkor megmarad azonnal.

2015. okt. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

##

nekem elég rossz. ha valakinek bemutatnak mindig úgy érzem már ismerem, mert hasonlít másokra.

lányokkal pedig pont ffordítva van. ha valaki nem, nagyon valamilyen akkor 1-2 hét múlva már meg sem ismerném.

2015. okt. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha valakivel voltam együtt, arra általában emlékszem! :-)
2015. okt. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Általában többször kell valakit látnom, hogy megjegyezzem az arcát, főleg, ha hasonlít egy ismerősre korábbról. Képes vagyok eltölteni egy teljes napot egy új személlyel, majd aznap este nem tudom felidézni az arcát, hanem egy hasonló ismerősöm ugrik be folyton. 2-3 alkalom után már megmaradnak az arcok.

19/F

2015. okt. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem az idegesít, hogy csomó órán (egyetem) egymás mellé kerülök valakivel , akkor ugye oldalról látom ha mellettem ül és beszélgetünk.


Legközelebb ha látom, nem fogom megismerni, mert órán csak oldalról memorizáltam az arcát :D


Csomószor előfordul

2015. okt. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
általában emlékszek mindnekire akivel valmilyen kapcsolatba léptem előtte, bár az utcán hajlamos vagyok csak nézni nem pedig látni, így sokszor hallottam már ismerőseimtől, hogy az utcán átnéztem rajtuk pedig majdenm szembe mentem velük, sőt elvileg rájuk is néztem, sőt volt aki köszönt is(meg is kaptam már hogy bunkó vagyok) :D
2015. okt. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!