Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt hiszi bármit megvehet?

Azt hiszi bármit megvehet?

Figyelt kérdés
Pincérként dolgozom egy étteremben és nemrég beült két fiatal srác.Láttam,hogy az egyik figyel engem,majd mikor fizettek elkérte a számom és mondta,hogy ha van kedvem meghívna egy kávéra valamikor.Találkoztam vele tegnap és beültünk egy kávézóba,de csak egy szabad asztal volt.Mondta,hogy nem szeretne ide leülni,mert mikor a pincérek járkálnak az asztal mellett érződik ahogyan mozog a padló.A sarokban két lány volt leülve erre odament és udvariasan megkérte őket,hogy üljenek át az említett asztalhoz.A lányok nem akartak,majd elővett két 5 ezer forintost és lerakta eléjük.Elvették a pénzt és szó nélkül helyet cseréltek.Majd azt mondta,hogy:"Látod,ilyen hamar adják fel az emberek a szabad akaratukat".Beszélgettünk és elég érdekes fiú,lehet vele viccelődni és komoly dolgokról is beszélni egyaránt,mindenről megvan a véleménye és érdekes hozzáállása van a dolgokhoz.Jól telt a beszélgetés,de végig a fejemben volt az ahogyan elültette a két lányt.Azt gondolja hogy pénzzel bármit elérhet?
2015. okt. 15. 06:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egyrészt "Azt gondolja hogy pénzzel bármit elérhet?" Szemmel láthatóan nem csak gondolja, tudja is.


Másrészt, a kis mondókája azért nem találó, mert itt nem a "szabad akaratukat" adták fel. Ha valaki elém dobna egy 5 ezrest, csak azért hogy elüljek onnan, hát röhögve megtenném, nem azért mert a "szabad akaratom" adom fel ezzel, csak a számomra optimálisabb döntéssel élek.

2015. okt. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

4# vagyok

azt most olvasom, hogy te pincér vagy, erre ő elkezd panaszkodni, hogy pincerek miatt remeg a padló? :D ez kicsit gáz, meg az is hogy ilyen kényes


Nem a pincérekkel volt a gond.Annál az asztalnál valóban kicsit fel volt lazulva a padló és mikor valaki elment mellette érezhető volt ahogyan mozog.


A pénzről azt mondta,hogy kétélű fegyver.Az ember jellemétől függ,hogy könnyebbé teszi az életét vagy tönkreteszi.

2015. okt. 15. 16:57
 13/13 anonim ***** válasza:
Hiszi? Bármit megvehet, tapasztalja is. Mi a kérdés igazából?
2015. okt. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!