Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől hülyül meg így valaki?

Mitől hülyül meg így valaki?

Figyelt kérdés

Évekig neten jóban voltam egy sráccal, néha találkoztunk személyesen is. Nem voltunk barátok, inkább csak ismerősök, havi 1-2szer beszéltünk.

Legutóbb, amikor beszéltünk, olyan két hete, még minden oké volt, erre ma rámír, hogy soha az életben nem akar velem többet beszélni, és eszembe se jusson válaszolni erre az üzenetre.

Természetesen nem is válaszoltam, minek, akinek elég belőlem, azt nem fogom zaklatni.

Gondolom, most várja, hogy írjak, mert az meghozná a lelki békéjét.


De mitől kattan valakinek ilyen szinten?


22N és 23F


2015. okt. 11. 21:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Értem. Aki nem osztja a te álláspontodat az egyből megkeseredett. Kicsit sem vagy előítéletes. Kezdem érteni,hogy miért nem akar veled többet beszélni.
2015. okt. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

De a legtöbb nem mondja el.

Volt, aki megírta, "ne válaszolj", tettem is rá válaszolni, aztán még napokig zaklatott, hogy "Na, mi van, miért nem kérded meg, mi bajom?" ha ez se hatott, akkor meg "Gyerünk, reagálj már"

2015. okt. 11. 22:03
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem, azért vagy megkeseredett, mert keresed a módját, hogy kötekedj.
2015. okt. 11. 22:04
 14/21 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ha nem válaszolsz, akkor belemész a játszmába.

Én ha ilyen üzenetet kapnék, írnék. Mivel nincs takargatni valóm, felnőtt vagyok ahhoz is, h tisztázzak dolgokat, nem gondolnám azt sem, h emiatt sérülne a büszkeségem.

Szóval visszaírnék, h nem fogom zaklatni, nem stílusom, de az lenne a korrekt, ha legalább annyira összeszedné magát, h egy mondatban leírja mi baja. Aztán ha nem reagál, nyugodt szívvel hagynám.

Szerintem nem szégyen azt kifejezni ilyen esetben, h azért érdekel mi baja.

2015. okt. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szórakoznak veled. (Előző 70%-os nem én voltam. Egyezik valakivel a százalékunk.) Én írtam azt, hogy nem tudom mièrt teszik ezt veled.
2015. okt. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nehogy már te teperj a kegyeikért. Én aztán meg nem kérdezném. Ha azt le tudták írni, hogy ne írj nekik, akkor azt is le tudják írni, hogy mi bajuk veled.
2015. okt. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Bár még messze a karácsony, de ezt a kívánságát valóra válthatod:)

Ha nem érdekel, hogy mi baja, akkor kalap-kabát. Túl van tárgyalva. A srác megy a levesbe, havi 1-2 beszélgetéssel nem hinném, hogy olyan sok vizet zavarna a kukázása. Ha pedig ezzel hátsó szándékai voltak és egy játszmát indított, akkor így járt. Magára vessen, ha 23 évesen ilyen módon akarja felhívni a figyelmed.

2015. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ez a megható sztori szépen le is írja, mennyire mélyek és őszinték a netes kapcsoaltok. Ennyi erővel chatbottal is dumálhatnátok.
2015. okt. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Rájött, hogy gonosz vagy. Mások is rá fognak jönni.
2015. okt. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Provokàlo kérdés de pont leszarom

..

Randizz a proharveren :D vagy a hoxàn.

Mert van aki mindog mindent jobban tud.sentinel??

"Nem akarok többé jàtszani"..tudom jol hisz minden erről szól..

"Az uton féltem de érzem ott leszel a végén"


A jàtszmàk beteggé tesznek embereket..minden előre meg van irva..

Fogj kezet az apàmmal..vagy te vagy a főnöke??"nem vagyok haragtarto" de én igen.. az élet szar irànyba formàlt.. màr nincs birkatürelem..mindenkire vàr vki az ut végén..ràm egy pszihologus..bàrcsak sose ismertem volna meg egy két embert.. 😭😭😭

2015. okt. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!