Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mért ír rám álnéven?

Szerintetek mért ír rám álnéven?

Figyelt kérdés
Van egy gyerek akinek mondhatni adtam egy csajt és azzal hálálta meg hogy bekavart az akkori páromnál na tönkre cseszte a lelki békémet és azt nem étem hogy most miért irkál még mít akar, nem hiszem hogy meleg, de elég fura ha meg megbánta valja be az exemnek és le van tudva
2015. okt. 8. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem látok a fejecskéjébe. Vagy bánja, vagy élvezi, hogy cseszegethet. Miket ír, attól függ.
2015. okt. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Semmit mondó hülyeségekkel traktál ha folytatja letörlöm amúgy meg csak azért hagyom mert elötte lévő ügy miatt sokan megszívták és mindenki zaklat hogy hagyd rá ráadásul többet tudok a gyerekről mint azt gondolná és tudom miért teszi már csak az érdekel hogy mért jó neki tudom hogy miket kapott hogy szivasson de nevetséges az egész
2015. okt. 10. 23:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!