Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért feszengenek az emberek a...

Mért feszengenek az emberek a buszon?

Figyelt kérdés
Mi az igazi pszichológiai oka ennek?Mégha nem is tetszik az illető nektek?Bármely korosztálynál igaz ez

2015. okt. 4. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit értesz ez alatt?

Az emberek össze vannak zsúfolva és kevesebb tér jut mindenkinek. Ettől pedig a legtöbb ember feszélyezve érzi magát.

2015. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
mert fingottál
2015. okt. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kell,hogy zsúfolt legyen a busz,elég ha szembeülsz valakivel,még ha messzi is van tőled
2015. okt. 4. 16:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt, hogy feszengenek? Ezt miből szűröd le?

Attól, hogy nem mosolyog mindenki és nézi a másikat, még nem feltétlenül feszengenek. Rengetegen szimplán elvannak fáradva, unatkoznak, máshol jár az eszük. Elég kevés embert láttam feszengeni buszon. A többséggel az van, amit leírtam vagy beszélget az ismerőseivel, telefonozik.

2015. okt. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azért,mert UTÁLOK buszozni.(csak rákényszerülök,de szívemből utálom)
2015. okt. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt egy nyelvészeti kutatás arról, hogy az emberek abbahagyják a beszédet, ha liftbe szállnak, és folytatják ott, ahol abbahagyták a végén. Persze nem mindenkire igaz, mielőtt sokan ellenkeznek, megvoltak a kategóriák, hogy ilyen-olyan viszonyokban igaz. Meg olyan pszichológiai teszt is volt, hogy ha egy váróteremben 2 szék van, és azok össze vannak láncolva, a 2. ember inkább nem ül le, és ha leül, elfordul a másiktól. Azzal van összefüggésben mindez, hogy túlságosan bent van a másik a privát zónánkban, és ki akarjuk fejezni, hogy nem oda való.
2015. okt. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mindenkinek van egy személyes tere, a buszon kb ez eltünik, szerintem nem mindenki feszeng, én nem szeretem egy idegen ember hónaljszagát mondjuk például
2015. okt. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!