Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is irígyek ezek...

Szerintetek is irígyek ezek az emberek vagy mi bajuk lehet?

Figyelt kérdés

Van két barátnőm akik inkább már csak haverok úgymond, mert elég ritkán találkozunk csak, meg 3-4 havonta beszélünk neten keresztül.

Mi most vettünk nemrég egy kis házat magunknak saját gyüjtögetett pénzből meg kevés hitelből.Hozzáteszem nagyon olcsón mert lepukkant és kicsi is.Eddig albérletben laktunk.Mióta ez a két barátnőm megtudta, hogy házat vettünk alig akarnak velem beszélgetni.Ha mondok valamit a házról gyorsan leráznak.Ők is albérletben meg szülőknél laknak, ráadásul jól is keresnek, de mindig elköltik a pénzt.Én erről nem tehetek, hogy ők nem vesznek magunknak sajátot pedig vágynak rá.Összeveszés meg semmi egyéb nem volt köztünk így nem is értem a dolgot.Egyébként ők nem is ismerik egymást, tehát nincs szó összebeszélésről meg ilyesmi.Csak ez olyan fura nekem, hogy miért kell így viselkedni egy ház miatt.


2015. okt. 1. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Kellemetlen mikor egy olyan ember tart előrébb az életben akit "alacsonyabb rendűnek" gondoltál. A mi szemszögünkből felemelő látvány látni az arcukat, hogy mennyivel előrébb vagyunk
2015. okt. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eddig ők dicsekedtek nekem mindenfélével én nem nagyon tudtam semmit felmutatni mivel mi gyűjtögettünk inkább.Most meg így viselkednek....
2015. okt. 2. 07:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!