Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van még itt olyan, aki így...

Van még itt olyan, aki így gondolja?

Figyelt kérdés
Szinte sose értem meg a matekot, ha a tanár vagy valaki más magyarázza, ellenben ha leülök egy egyenlet vagy bármi felé, nézegetem fél percig, megértem saját magamtól könyv vagy akármi nélkül. Észrevettem, hogy a tanárok az egyszerű dolgokat túlmagyarázzák és bonyolultabb dolgokat meg könnyebbként kezelik és szinte alig magyarázzák el. Sok területen megfigyeltem ezt, vagy hasonlót, hogy az emberek szeretnek jelentéktelen dolgokat túlbeszélni, vagy jelentéktelen dolgokról fecsegni, amikor annnyi érdekes dologról lehetne beszélni ami szinte egyáltalán nem beszédtéma. Képzeljétek el, hogy a világ egy szép nagy fa. De én úgy látom, hogy ez embereket kb csak a levéltetvek érdeklik és azokat csodálják. Tudom, nem a legjobb példa de valahogy így gondolom... Vagy velem van a baj?
2015. okt. 6. 03:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez a kép nagyon illik ide(és ez nem szarkazmus): [link]
2015. okt. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!