Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan lány aki különle...

Van itt olyan lány aki különlegesnek gondolja magát?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy a személyiségét,a gondolkodásmódját, máshogy közelíti meg a világot, van aki ezt gondolja magáról? És aki ilyennek látja magát megtudja fogalmazni, hogy miben más?
2015. okt. 5. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nem különlegesnek, de másnak.

A lány csoporttársaim sokkal csajosabbak, felszínesebbek nálam, egymást jól megértik, velem sincs bajuk, de én nem illek közéjük.

Húsz éves létükre hetente másba halálosan szerelmesek, amit a fbn is reklámoznak.

Sokkal öltözködés orientáltabbak, alig van jövőképük.

Ettől én még nem érzem magam többnek náluk, maximum másnak.

2015. okt. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én különlegesnek érzem magam pozitív,s kevésbé pozitívabb értelemben.Szerintem nekem nem a földre kellett volna születnem,túl gonodz világ ez nekem
2015. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

"Ettől én még nem érzem magam többnek náluk"


Ja..persze.

2015. okt. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az különlegesnek számít, hogy annyira másképp gondolkodok, hogy ezért többen is utálnak?
2015. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sőt, általában mindenki utál.
2015. okt. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hármas.

Első vagyok.

És az igazság az, hogy kifejezetten irígykedem az egyszerűbb, kevésbé agyalós, nem folyamatosan stresszelős emberekre, akik attól is boldogok, hogy vettek egy új ruhát, sosem élnek át szerelmi csalódást, mert mindig csak jön a másik.

2015. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5. Leírnád hogy miért utálnak?
2015. okt. 6. 15:49
 8/10 anonim válasza:

Ezt a kérdést én is fel akartam tenni és csak az 5os válaszolt a kérdésre, a tobbi mintha most jott volna le a futoszalagrol. Mindenki akit sokat bántottak tudja:

-Akit egyfolytába bántanak az elobb utobb megtorik

-Minden ember lehet bármien kedves, valakin gonosznak kell lennie ésa legkedvesebbek csak egy emberrel gonoszak, de veluk nagyon.

2015. okt. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én pl abban vagyok kulonleges, hogy a kornyezetemben mindenki megprobalt a maga irányába változtatni pl a horrorfilmekhez az egyik, akciohoz a másik. Én elkulonulve mindenkitol akit ismerek olyat keztem olvasni, mint orhan pamuk: az uj élet.amit ok kerulnek és nem értenek meg engem ezért bántanak, mert máshogy gondolkodok
2015. okt. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9. Értem és köszönöm a választ,és azt is hogy konkrétan a kérdésre válaszoltál :)
2015. nov. 4. 17:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!