Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, ti különlegesnek tartját...

Fiúk, ti különlegesnek tartjátok a zöld szemű lányokat?

Figyelt kérdés
Mivel az emberiségnek csak a 2%-a zöld szemű, ezért ez nyilvánvalóan elég ritka szemszín. Szerintetek vonzóak a zöld szemű lányok?

2015. okt. 4. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem tartom oket kulonlegesnek. Igazabol a szemszin az amit utoljara veszek eszre egy non.
2015. okt. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A 2%-ot lehet, hogy csak a tiszta zöld szemre értik, sok átmenet is van (zöldeskék,zöldesbarna,zöldesszürke stb.). Vagy hát az is lehet, hogy azért 2% mert az afrikaiaknak,ázsiaiaknak, latin amerikaiaknak stb. szinte mind barna szeme van. Világviszonylatban a kék szem is ritkának számít, Európában viszont máshogy van ,mert itt a kék szem kábé ugyanolyan gyakori mint a barna, és azért itt a zöld szem sem olyan ritka. Nekem is zöld szemem van, de nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget, volt amúgy olyan zöld szemű lány aki nagyon tetszett nekem, de nem a szemszíne miatt tartottam különlegesnek.
2015. okt. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Én nem tartom őket különlegesnek, a mai lányok 99 százaléka ostoba, tucat, tömegtermék, nem pont a szemszín fogja őket különlegessé tenni.
2015. okt. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a zöld, még jobb ha szőke hajjal párosul, na az szerintem különleges. Legkülönlegesebb meg egy zöldessárga sze,mű lány lenne, de olyan meg nem létezik sajnos. :-)
2015. okt. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tartok valamit attól szépnek, hogy ritka. Láttam már szép zöld szemet, de ugyanúgy szép barna szemet is.
2015. okt. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, bírom őket.
2015. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, a 2%-a tiszta zöld szemű, a többi pedig valamilyen keverék. De csak azért kérdeztem, mert nekem tiszta zöld szemem van, és sok fiú mondta már hogy milyen szép. Persze nem azt mondom, hogy csak a zöld szem különleges, mert a többi is ugyanolyan szép :)
2015. okt. 5. 18:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Rakj fel róla egy képet és megmondjuk, hogy mennyire szép! :-D
2015. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezaz, lássuk–lássuk, ju–uj de izgi! :-D
2015. okt. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
2015. okt. 11. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!