Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félek a sötétben?

Miért félek a sötétben?

Figyelt kérdés

Meg a sötét fáktól este. Illetve azt vettem eszre,hogy a tv rossz hatassal van ram,ezért nem is nezem. Mert,ha megjelenik benne valami szamomra kicsit is ijesztobb dolog,akkor még jobban felek a sötétben es éjjelente hetekig nem tudok aludni,csak lampaval,de ugy is félek :(

Mit tudok ez ellen tenni? Mar nem vagyok kicsike.. Regebb azt hittem majd idővel kinovom,de nem sikerult.:/19 vagyok



2015. okt. 5. 22:36
1 2
 1/13 anonim válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2015. okt. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2015. okt. 5. 22:50
 3/13 anonim ***** válasza:
Csak ugytudod legyőzni a félelmet ha szembenézel velük ha félsz valamitől gondolj arra, hogy csak a kébzeleted játazik veled és valójában nincs is mitől félni
2015. okt. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
azért félsz, mert nem úgy "működnek" az érzékszerveid ahogy fényes nappal. Nem úgy látsz, a zajok erősebben hallatszanak. Ezt tudatosítsd magadban,hisz minden ugyanolyan mintha nappal lenne, csak most este van.
2015. okt. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Olyan rossz,mert peldaul az arnyekok vagy a fak között még sötétebb van es nem latom mi van ott csak a sotetseget es ugy erzem van ott valami. Es ez számomra nagyon ijesztő. Probaltam mar,hogy szembeszallok vele eEs egyedul mentem be ilyen fás reszre vagy zarkoztam be a sotet szobaba,de nagyon rovid ideig birtam,volt,hogy elsirtam magam es csak rosszabb volt utana:(
2015. okt. 5. 23:54
 6/13 anonim ***** válasza:
ha legközelebb megpróbálkozol ezzel, és odamész egy sötétebb helyre kezdj el mosolyogni, közben magadban mondogatni, h ez nem is vészes, olyan mintha nappal lenne vagy valami hasonló.
2015. okt. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Máshogy nem igazán tudod legyőzni, csak akkor ha tudatosítod magadban, h a félelmed tök alaptalan, szembeszálsz a félelmeddel.
2015. okt. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
illetve még támadt egy jó ötletem! Ha van kutyátok, akkor este kimész vele a kertbe (később este elvihetetd sétáltatni), és elmész a sötétebb helyekre. A kutyuli úgyis odamegy majd ahova te, és majd rácsodálkozol, hogy ő mennyire tojik az éjszakára. :D
2015. okt. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
és vele azért biztonságban is fogod magad érezni.
2015. okt. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert jó a fantáziád.

Mi a legszörnyűbb dolog amit egy rossz fantáziájú ember vár a sötétben? talán egy medve az erdőben

Mi a legszörnyűbb amit mi(élénk fantáziájú emberek) várunk a sötétben? Minden, a legundorítóbb szörnytől a legkegyetlenebb űrlényen át, egy sorozatgyilkosik


Én az előnyömre változtattam ezt a képzelőerőt, nem undorító szörnyet hanem egy szexi tüzes démont várok, nem kegyetlent űrlényt hanem egy barátságos űrlényt(pl az Asgardokat a Csillagkapuból), nem sorozatgyilkost, hanem egy gyönyörű nimfománt. Bár nekem megvan az az előnyöm, hogy férfiként tudok a farkammal gondolkodni, plusz imádom a Csillagkaput

2015. okt. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!