Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek a sötétben, de ehhez...

Félek a sötétben, de ehhez már túl idős vagyok. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Szerintem az a gond hogy kicsi koromban besz@rattak,a szüleim mindenféle rémsztorival,és nem nem nőttem ki a félelmeimet. Pl:nem tudok addig elaludni amíg egyedül vagyok házban. A szüleim már elmentek dolgozni,a testvérem meg még nem ért haza,én meg nem merem lekapcsolni a villanyt és aludni,helyette hallgatom a szomszëdok neszezését a panel falakon keresztül,és néha nagyon csúnya dolgok jutnak az eszembe...
2013. júl. 26. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
A szomszédok milyét hallod? :D
2013. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
14 nemsokára15. Egy nagyothalló bácsi hangosan nézi a tv-t,valaki más meg röfögve horkol,de nagyon hangosan:D Álmos vagyok,de félek elaludni!:( mihez kezdjek?
2013. júl. 26. 22:58
 4/13 anonim ***** válasza:
A tévét állítsd be alvós funkcióra és mehet halkan, hogy elterelje a figyelmed, valami semleges csatorna, ha nincs tévéd, akkor halkan nyugis zenét tegyél be, próbálj meg pozitív dolgokra gondolni.
2013. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Most kapcsoltam le a lámpát csak a telefonom világít egyedül,és attol tartok hogy egy hüvös kéz megmarkolja a bokámat...
2013. júl. 26. 23:07
 6/13 anonim ***** válasza:
Ooooo...ne aggódj:) én is akkoriban nőttem ki. Most 16 vagyok, októberben leszek 17. Egyszer csak elmúlt...észre sem vettem. Nem tudok mit tanácsolni...talán csak azt, h próbálj meg hihetetlenül bátor lenni és kapcsold le a villanyt! Először csak egy pillanatra! Aztán 1 másodperc, kettő, öt, tíz, húsz, fél perc, egy perc stb. és nézz körül a világosban! Lásd és vésd az eszedbe, h nincs ott semmi és amikor lekapcsolod ezt próbáld erősíteni magadban! Abban a pár pillanatban semmi, senki nem teremhetett oda, h megegyen:) Próbáld az eszed használni, ne a szíved!! De szerintem magától is el fog múlni, csak tarts ki! Addig is szurkolok!!:DD:)
2013. júl. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A szokottnál élénkebb a fantáziád, én is ilyen vagyok, pedig már 25 éves vagyok. Ha kimegyek este wcre, mindig kapcsolom a lámpákat..... :)
2013. júl. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen én is:) világít a ház mint egy karácsonyfa hogyha kimegyek a WC-re. Köszönöm mindenkinek. Megy a zöld pacsi.
2013. júl. 27. 00:33
 9/13 anonim válasza:
Hát ez van ez ellen nagyon nincs mit tenni ki kell nőni az agyad gondolja mind ezt de ezt ha akarod hanem kifogod nőni mint példáúl 5 évesen féltél egy sárkánytól
2013. júl. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én 20 éves vagyok, és félek a sötétben nagyon is :D itt alszik a párom mellettem, de képtelen vagy elaludni tv, vagy kislámpa nélkül, ha kimegyek pisilni akkor is felkapcsolok minden villanyt az utamon :D ja és a bokás dolog.. én mindig betűröm a sarkam alá a takarót, még nyáron is magamra terítek egy lepedőt pl. :D
2013. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!