Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek a sötétben, de ehhez...

Félek a sötétben, de ehhez már túl idős vagyok. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Szerintem az a gond hogy kicsi koromban besz@rattak,a szüleim mindenféle rémsztorival,és nem nem nőttem ki a félelmeimet. Pl:nem tudok addig elaludni amíg egyedül vagyok házban. A szüleim már elmentek dolgozni,a testvérem meg még nem ért haza,én meg nem merem lekapcsolni a villanyt és aludni,helyette hallgatom a szomszëdok neszezését a panel falakon keresztül,és néha nagyon csúnya dolgok jutnak az eszembe...
2013. júl. 26. 22:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó ötlet! Párod mit szól hozzá? Gondolom nem örül hogy vilàgît a hàz... Én tuti nem mesélném el a pasimnak ezeket.
2013. júl. 27. 22:20
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát mit tudna szólni?:) A fejére tesz egy kispárnát és kész:D néha replikál éjszaka, de rájöttünk, hogy reggelre nem emlékszik rá, így nem veszem figyelembe. Amúgy én sem elé álltam és közöltem, hanem együtt élünk és látta.

Amúgy szerintem nem ciki..

2013. júl. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja, és ha este sötétben egyedül vezetek, akkor felkapcsolom a belső világítást:D
2013. júl. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!