Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha csóróként bemegyek egy...

Ha csóróként bemegyek egy márkaboltba, kinéznek?

Figyelt kérdés

Nem keresek vagyonokat, öltözni is egyszerűen szoktam. New Yorker, H and M, Forever21, Pimkie...Ahol élek külföldön, ez az átlag alja.

A parfümökből kaptam ajándékba két drágábbat, azóta gondolom, hogy kozmetikumok terén inkább a felső kategóriában nézelődnék. Szóval, kevesebb lenne, de minőségibb.

A kérdés már csak az, kinéznének-e mondjuk a Douglas parfümériában, ha segítséget kérnék az eladóktól, és olyan márkákból válogatnék, mint pl a MAC, Bobbi Brown...

Nagyon idiótának hatnék?


(nem vagyok cicababa, és alig sminkelek)


Vagy Magyarországon kevésbé kritikusak, inkább ott próbáljam meg ugyanezeket beszerezni?


2015. okt. 4. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Magyarországon sokkal kritikusabbak az emberek, mint külföldön. Bár nem tudom elképzelni, hogy bárki is kinézzen a boltból azért, mert kevésbé márkás ruhákat hordasz... Nem a szocializmusban élünk.
2015. okt. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amilyen ostoba kelletlen bunkó eladókat alkalmaznak idehaza ezekben a boltokban, simán az lesz hogy le se carnak. Ha kérdezel akkor meg sértődötten odavánszorognak ,aztán mennek vissza pletykázni telótböködni a másik hasonszörűvel. Teljesen mindegy milyen ruhában mész be.
2015. okt. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én néha melegítőben megyek el vásárolni a plázába, ahol mindenki más cicababásan van felöltözve, mégse néztek ki még sehonnan. Legalábbis szemembe nem mondtak semmit, hogy a hátam mögött meg mit gondolnak rólam, az meg nem érdekel.
2015. okt. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miert néznek ki? Meg a gucciban is tok segítőkészek pedig nem ugy nézek ki mint egy milliomos. Ha nem vagy koszos, nem keregetsz senki nem fog kinézni. MAC,Bobbi Brown pedig nem olyan magas kategória. Az igazán luxusmarkak alig vannak jelen Budapesten (dolce&gabbana, Chanel, Burberry, Tom Ford ).
2015. okt. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!