Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Véletlenül nem fizettem ki...

Véletlenül nem fizettem ki egy termék árát, és mire hazaértem akkor vettem észre, mit kéne most csinálnom?

Figyelt kérdés

Bevásároltam 4200 forint értékben, nem vittem kosarat..és mire a 10. terméket veszem le a polcról, nagyon teli van a kezem és ezért a vajat belerakom a zsebembe(400ft) és utána még eszembe jut egy két dolog amit vennem kell


majd megyek kifizetem, és mire hazaérek rájövök, hogy a vaj a zsebemben maradt, visszamenjek és mondja, hogy mi történt a pénztárosnak vagy mi?



2015. okt. 1. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Persze fizesd ki, jobb így a becsületednek is, meg hát lehet hogy van a boltban kamera is.
2015. okt. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza, ne mondj semmit, csak fizetésnél add oda a vajat, amit most már a zsebedből veszel elő. Így senkit nem ér kár, és nem rabolod az idődet magyarázkodással.
2015. okt. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

visszavittem,kifizettem, és sima ügy volt :D

most már hivatalosan is az enyém :D

2015. okt. 1. 14:43
 4/5 anonim ***** válasza:
;)
2015. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
gratulálok, nekem egyszer fele áron húztak le egy nem akciós szemceruzát, eljöttem sietve...bár a csaj nézett egyet, min csodálkozom :D
2015. okt. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!