Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok nő miért "hord" nagy...

Sok nő miért "hord" nagy dekoltázst?

Figyelt kérdés

Férfiként nekem nehéz megállni,hogy néha-néha ne nézzek oda,gondolom más férfiak is így vannak vele.

Ha ez a nőnek nem tetszik,akkor ne hordjon akkora dekoltázst.

Miért teszik?

A férfiak tekintetét akarják magukra vonzani? Vagy miért??


2015. szept. 29. 18:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%
Leribizni valakit, mert van valamije, ami neked nincs. Szerintem sokan azért is csinálják, hogy az ilyeneket jobban bosszantsák...:)
2015. szept. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Én nem szoktam bámulni,csak néha-néha odanézek.

Egyébként olyanokra gondolok,mint pl. Tóth Gabi,akinek szinte csak a mellbimbója nem látszik ki.

Van különbség dekoltázs és dekoltázs közt.

2015. szept. 29. 19:35
 13/17 anonim ***** válasza:

Tóth Gabinak legalább most már van mit mutogatnia.


Amúgy szerintem az alacsony önértékelés is benne van jócskán. Annyira szeretné szerintem az ilyen ember hogy szeressék őt, forduljanak meg utána...stb, hogy már ilyeneket csinál. Végülis egyszerűbb kirakni amink van, mint az eszünkkel érvényesülni.

2015. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
32%

az eszünkkel nem lehet érvényesülni első látásra.


Esetleg férfiak, ha udvariasságot mutatnak, nem csörtetnek be nők elé pénztár előtt vagy bejáratnál.

2015. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szóval első látásra, csak miniszoknyával és mély dekoltázzsal lehet érvényesülni. Nem elég egy szép arc és értelmes tekintet.
2015. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Kell a dekoltázs vagy a miniszoknya, hogy beinduljon tőled akárki, aki lát. lehet, épp peteérése van az illetőnek ilyenkor.


MÁsoknak meg folyton...

2015. szept. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Sunshinedoll ***** válasza:

Ez olyan, mintha azt mondanád egy pasinak, hogy ha nem tetszik, hogy valaki lelopja rólad az órát, ne hordj órát.

Baromság. Egy nő teste sem azért van, hogy neked kielégülést okozzon akér ifzikailag akár csak esztétikailag. Ne nézz oda, és kész :)

Azért hordják, mert tetszik nekik. A nők nem azért léteznek, hogy neked megfeleljenek, és abban is biztos lehetsz, hogy a nők cselekedeteit és döntéseit (pl épp mit vegyenek fel aznap) sem az határozza meg, hogy vajon a férfiaknak mi jön be. Get over yourself, ahogy szokták mondani.

2015. szept. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!