Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok nő miért "hord" nagy...

Sok nő miért "hord" nagy dekoltázst?

Figyelt kérdés

Férfiként nekem nehéz megállni,hogy néha-néha ne nézzek oda,gondolom más férfiak is így vannak vele.

Ha ez a nőnek nem tetszik,akkor ne hordjon akkora dekoltázst.

Miért teszik?

A férfiak tekintetét akarják magukra vonzani? Vagy miért??


2015. szept. 29. 18:58
1 2
 1/17 Andizsuzsi ***** válasza:
57%
Amelyik nőnek nem tetszik, az nem hord olyan ruhát. Aki kiteszi a kirakatba, az nem bánja, ha megbámulják.
2015. szept. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Zsákban nem fogok járni, a szép felsőknek meg általában nagy a kivágása.
2015. szept. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
Akinek nagy melle van annak akaratlanul is nagy a dekoltazsa. Valószínűleg, mert. Igy erzi jol magat.
2015. szept. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem ez is példázza a női gondolkodás bonyolultságát :D


Az nem tetszik nekik hogy megbámulják őket azok akik iránt nem érdeklődnek, viszont az egójukat mégis csak növeli hogy ők vannak a középpontban. Meg ahogy észrevettem, a nők sokszor nem is a pasiknak akarnak tetszelegni, hanem inkább egymás ellen szól nekik ez a dolog hogy "én szebb vagyok nálad".

2015. szept. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Illetlenség bámulni, de ha arra panaszkodnak hogy ránézell teljesen irracionálisak. Hetero nő létemre én is megnézem mások dekoltázsát.. Egyszerűen vonzza a tekintetet.

Egyébként több okból is hordhatják. Szeretik azt a felsőt ami épp dekoltált, egy nyaklánc jobban néz ki úgy, mint egy pólón, melegük van, esetleg szeretik a saját mellük nézni (olvastam már ilyet).

2015. szept. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Andizsuzsi ***** válasza:
48%

Hú de kíváncsi vagyok, hogy ki pontozott le!

Utolsó! Én nem panaszkodhatok a méreteim miatt, még sincs akaratlanul nagy dekoltázsom, mert nem szeretem, ha idegen pasik bámulják. Nincs azzal semmi baj, ha valaki közszemlére teszi, de akkor ne sértődjön meg, ha azt mások észreveszik.

2015. szept. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

Én nő létemre is megbámulom és még én érzem magamat kellemetlenül :D


Szerintem simán csak magamutogatás. A médiában csak dekoltált ruhákat látni szinte, persze az jön le a nőknek, hogy ez a normális. Meg hát ugye csinos is csak úgy lehet az ember, hogy kirakja amije van.


Jó oké, megértem, ez a divat, a gyors eladhatóság. Hiszen minek manapság randizni, ismerkedni. Csak azt nem értem, hogy akiknek van párja, azok miért pakolják ki mindenüket? Hogy mások irigyek legyenek rájuk?

2015. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%

hogy a jó pasik megnézzék vele, felhívják a figyelmet.

de nem jó pasi ne nézzen. Vagy max nézzen. De az, hogy ezért befütyül/beszól valaki, elég szánalmas és xar tud lenni. Majdnem mintha megerőszakolnának.

2015. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

neeem, nem irigyek.


Hanem, hogy elkapjam egy pasi pillantását, akinek megakadt rajta a szem és az illető pasi nem néz ki rosszul. Esetleg ott van a nője is. Kis egósimogató...de nem midnig..a folyamatosakat én se értem, de néha van ilyen hangulatom

2015. szept. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Tudod, azt teszik ki a kirakatba, ami eladó.
2015. szept. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!