Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Leküzdhetö a vásárlásmánia?

Leküzdhetö a vásárlásmánia?

Figyelt kérdés

Rengeteget dolgozom, mègsem keresek túl jól. Befizetem a számlákat, a lakbért, félreteszem a kajapénzt meg a megtakarítást, és el is ment az egész. 10-15 ezret tudok úgy kivenni egy hónapra, hogy na, akkor ebböl élek (azaz alap higéniás cuccok, szórakozás, különlegesebb kaja- édesség, szendvics, ha soká vagyok úton). Ha van valami különlegesebb vágyam (pl ruha, smink), akkor arra a vásárláskor visszakapott aprót gyüjtögetem.

A gond csak ott kezdödik, hogy nap mint nap látok nàlam tehetösebb lányokat vásárolgatni, gyönyörü ruhákban, igényesen sminkelve. Ha benézek egy boltba valamiért, úgy érzem, ezt a ruhát is megvenném, vagy azt a kozmetikumot is, holott tudom, hogy ezek nem számítanak, nem ezektöl leszek szép. Összespóroltam egy kis pénzt, és megvettem belöle pár jobb kategóriás alap kozmetikumot (púder, szempillaspirál, szájfény), de csak különleges napokon használom, nem munkába.

Hogy tudnàm elérni, hogy beérjem azzal, amim van, és ne vágyjak egy gyönyörü melltartóra vagy egy különleges árnyalatú sminktermékre?


2015. szept. 28. 17:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért kéne leküzdeni? Keress valakit/valakiket aki fizetik! :)


21/L

2015. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!