Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez már vásárlásmánia?

Ez már vásárlásmánia?

Figyelt kérdés

Bár szegény környezetböl származom, szerényen, de megvan mindenem.

Vannak ruháim, cipöim, jut szépségápolásra és kiegészítökre is azért. Természetesen a saját keresetemet költöm.

Sajna nem telik el úgy egy hónap, hogy ne vegyek soron kívül is valamit, ha mást nem, egy hajgumit.

Nem költök sokat, a havi szükségleteim 3000Ft, azon felül max 1500-2000Ft-t költök "felesleges dolgokra".


Mit tehetnék az ellen, hogy abszolút ne érdekeljen sem a pénz, sem a vásárlás?


22l


2015. ápr. 20. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még bőven belefér. És miért ne vehetnél még néhány apróságot? Ha megengedheted magadnak és boldoggá tesz, vedd meg nyugodtan.

(Bár bevallom, én vásárlásmániás vagyok, lehet, hogy nem mérvadó a véleményem :D)

2015. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez abszolút nem vásárlásmánia.
2015. ápr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem vásárlási mánia.
2015. ápr. 21. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális. Én a hobbimra szoktam extra pénzt kiadni. Még akkor is, ha már mindenem megvan hozzá, mindig találok valamit, ami majd "még jól jöhet valamikor, valamire". (és ez sokszor be is szokott igazolódni)

Lehet, hogy neked is jól jön majd az a néhány dolog, amit most feleslegesnek gondolsz és lelkiismeret furdalásod van miatta.

2015. ápr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az messze nem pár ezer Forintnál kezdődik.
2015. ápr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!