Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amerikában a négereknél is...

Amerikában a négereknél is van olyan hogy egyes csoportok megvetik/lenézik a másikat, esetleg származás szerint van elkülönülés? Pl. Egy New York-i és egy New Orleans-i fekete között.

Figyelt kérdés
Nem akarok senki sérteni a négerrel, de magyarul szerintem nem sértő, és a néger amúgyis feketét jelent latin eredettel.

2015. szept. 27. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden rasszban van ami ellentétet szül, a hajléktalan crack-es néger is irigykedik az asztalos végzettségű négerre mert van mit költenie, és rendezetten él.
2015. szept. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amerikában nem tudom, de egyszer egy francia állampolgárságú négertől hallottam, hogy ők, akik ott születtek és európai normák szerint élnek és viselkednek, ők megvetik az afrikai feketéket.
2015. szept. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan, amit leírtál de olyan is van biztos, hogy egy New York-i és egy New Orleans-i fekete között barátság van.
2015. szept. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Akik kulonbozo gangster csoportokban vannak azok egymas ellen vannak altalaban.


A ket leghiresebb rivalis "gang" Los Angeles es kornyeken:

Bloods (piros)

Crips (kek)


Ha Crips teruleten jarsz Los Angelesben es mondjuk pirosat viselsz akkor le is lohetnek! Ugyan ez igaz forditva.


forras: afro-amerikai vagyok es LA kozeleben elek.

2015. szept. 29. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"forras: afro-amerikai vagyok es LA kozeleben elek."

Ne viccelj már:-) Hogy tanultál meg ilyen jól magyarul, ha afroam vagy?

2015. szept. 29. 08:16
 6/6 anonim válasza:
Eredetileg Afro-Magyar vagyok. Harom eve elek Amerikaban es allampolgar vagyok tehat mondhatjuk, hogy jobban ismerem a kulturat meg az amerikai letet mint az atlag magyar. Ha pontosak akarunk lenni akkor Afro-Magyar-Amerikai vagyok.
2015. szept. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!