Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy végre szépnek...

Mit tegyek, hogy végre szépnek érezzem magam?

Figyelt kérdés

Állítólag szép vonásaim vannak, a bőröm sem problémás. Fogynom is sikerült, egy hét alatt 3kg, most jobb az alakom valamivel (170cm/61kg).

Állítólag jó ízlésem van, bár nincs sok ruhám, annak ellenére, hogy megengedhetem, nem vagyok az a ruhaboltban bolyongós típus, csak azt veszem meg, amibe beleszeretek.

Sminkelni is szoktam, de csak nagyon finoman.


Mit kéne tennem, hogy végre elhigyjem, szép és értékes vagyok?


2015. szept. 24. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ezt akkor hittem el magamról, amikor összejöttem az első pasimmal. Szerintem neked is sokat segíthet, ha egy olyan pasi bókol, akit vonzónak találsz. Van most valaki, aki tetszik neked? Ha igen, próbálj meg vele beszélgetést kezdeményezni. Aztán majd alakul. De ne keseredj el, ha nem jöttök össze, meg fogsz ismerni másokat is, biztos lesz olyan, aki szerint te vagy a legszebb.
2015. szept. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sunshinedoll ***** válasza:

Szerintem egy férfi véleménye sosem jó akkor, ha alapvetően nincs önbizalmad. Ha egy pasi bókja ad önbizalmat, a kritikája fog a sírba vinni.

Döntés kérdése az egész. Döntsd el, hogy márpedig te szépnek látod magad, és egy idő után elhiszed, hogy szép vagy.

2015. szept. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!