Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én miért nem tudok néha...

Én miért nem tudok néha kifelé robbanni?

Figyelt kérdés

Sokszor voltam már olyan helyzetben amikor belém

kötöttek, vagy kóstolgatnak stb. De sajnos én sohasem mertem megütni másokat, mégha olykor lennének akik pedig megérdemelnék. Nálam nincs az a bizonyos "lila köd" amit fiúismerőseim mondanak hogy amikor az megjelenik, akkor nem gondolkoznak hanem ütnek. Én viszont mindig mindent lenyelek inkább, és magamban fortyogok. Pedig a fizikumom és az erőnlétem jó. De soha nem ütöttem még akkor sem ha engem bántottak. Soha nem tudok úgy igazán dühös lenni hogy legalább leteremtsem azt aki megérdemelné. Inkább otthagytam az ilyen szituációt. Persze belülről bántott a dolog, és attól félek hogy előbb-utóbb ebből még komolyabb bajom is lehet. (Ha nem szól a száj, kiáltanak majd a szervek). Miért nem tudok olyan lenni mint más fiú, hogy kiadhassam magamból a dühömet, ha valaki megérdemelné. Ez a lányok előtt is elég rosszul adja magát, mert majd azt gondolják, hogy nem tudom megvédeni őket, és emiatt nem érzik biztonságban magukat mellettem.


2015. szept. 22. 05:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazából gyáva vagy, félsz a következményektől.
2015. szept. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj el boxolni...ott majd kinevelik belőled a gyávaságot...
2015. szept. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha megütnek akkor is csak tűrsz tétlenül?
2015. szept. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Látod ezt a kérdést is kár volt ide kiírnod. A legtöbb ember reakciója : "gyávaság"

De azért tudnod kell, hogy nem vagy egyedül a világban. Én sem láttam még soha azt a lila ködöt, pedig a nagyapád lehetnék. És volt már néhány kapcsolatom nővel is. Csak becsüld meg magadat és szemléletedet, az előttem szóló bunkókkal és hozzá hasonlókkal meg ne törődj!

2015. szept. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért lenne ez gyávaság? Értelmes embernek nem kell verekednie soha életében, mert meg tudja másképp is oldani bármelyik helyzetet.

A lányok előtt pozitív dolog ha ilyen vagy. Társat szoktak keresni, nem őrző-védő kutyát maguk mellé.

2015. szept. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szövegértés egyes. Próbáljátok meg végigolvasni talán, mielőtt ideböfögtök bvalami bölcsességet.

"Soha nem tudok úgy igazán dühös lenni hogy legalább leteremtsem azt aki megérdemelné. Inkább otthagytam az ilyen szituációt. "

Még szóban sem áll ki magárt, hanem inkbáb lelép. Ez színtiszta gyávaság. Szavakkal is a legtöbb ember ellen lehet védekezni.

2015. szept. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem gyávaság, hanem inkább továbblátás! Akinek az izmaiból indul minden gondolata, annak pofázhatod a mechanizmust. Az ilyen emberekkel nem lehet közös nevezőre jutni!
2015. szept. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!