Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudom azt kifele...

Hogyan tudom azt kifele mutatni, hogy nem félek?

Figyelt kérdés
Már lassan elegem van a tesvérekből, hogy minden sarkon csak őket látni, ebből a fele biztosan bepróbálkozik valamilyen lehúzással, ne adj isten még durvábban elkezd balhézni. Hogyan lehet úgy 'megjelenni' , hogy kihagyjanak az áldozataik listájából és határozottnak / "bátornak" látszani?
2014. nov. 15. 00:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én figyelmen kívül hagyom őket és szimplán elsétálok, eddig a legrosszabb eset az volt, hogy motyogtak valamit magukban.


Csak merjenek hozzám érni.

2014. nov. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Egyszerűen már a megjelenésben is van egyfajta kisugárzás, ami arra sarkallja őket, hogy tuti nem tart tőlünk. Ez nem a súlynak meg az izomzatnak köszönhető, hanem a kiállásnak. Ha megpróbál lehúzni egyszerűen mond az, hogy nem. Egyszerűen ne féllj tőlük ez a legjobb tanács, amit adhatunk. Én is ezt teszem, jó nekem a táska állján mindig van egy kés, csak a miheztartást végett. Bár nyílván nem szeretném használni, de jó érzéssel tölt el és ezáltal megvan az a kisugárzás amit említettem. :D
2014. nov. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Önbizalom, tapasztalt megrendíthetetlen határozottság.

Ezt a jó fizikum és éberség kovácsolja.

Ezt nem szerzed meg azoktól akik ugyan abban a cipőben járnak mint te. Minden az ember fejében dől el. Hogy mit akar az életben.

2014. nov. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

#3

Elég ha egy kicsit őrült az ember és nem fél a haláltól :) .

Se nem jó a fizikumom, se nem vagyok tapasztalt, csak nagyon kivételes emberek tudnak belőlem félelmet kiváltani, ők ki is vívják a tiszteletemet.

2014. nov. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Amiről én beszéltem az már egy rögzült élet stílus.

Amiről te beszélsz az hiúság,bolondság.

Tudok ilyen embereket, mind megismerkedtek a félelemmel,alázattal.Akiknek szerencséjük volt kinőttek belőle,megkomolyodtak. Akik nem azok mái napig amikor összefutok velük egy szórakozó helyen csak a vicc és kihasználhatóság tárgya. Kérdező: Ha nem tudsz kritikusan, később felelősség tudatosan gondolkodni akkor az életben sehova sem jutsz. Mint írtam, minden legbelül dől el. Hogy milyen erős akarsz lenni, mennyire elismert,hova akarsz eljutni az életben. Ezt szavakba lehet foglalni, de nem lehet kezednél fogva végig kísérni.

2014. nov. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én a Nyócker közepén lakom 9 éve, 47 kilós nő vagyok, mégsem szoktak bepróbálkozni, beszólni.
2014. nov. 15. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Akkor rút ocsmány egy nő lehetsz xDD
2014. nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Utolsó anyád is az volt apád mégis megbökte. Gondolj bele hova fajult a világ ha már csak apád hülye feje jutott neki. :D Na ugye te vagy a kakukktojás akit senki sem akart a két rondaság genetikájáva, mégis kibuktad azt a nyomott fejedet. :D
2014. nov. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha logikusan el tudod magyarázni, hogy mi köze ahhoz hogy nem felek a haláltól akkor kapsz tőlem egy pacsit. :)
2014. nov. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mármint a hiúságnak
2014. nov. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!