Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy neten...

Miért van az, hogy neten keresztül itt mindenki kemény, osztják egymást, a való életben meg félnek és próbálják a jó arcukat mutatni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyat is, aki az életben is olyan, bár néha csodálkozom, hogy még nincs orrbaverve.

Valószínűleg itt tudják kiengedni a gőzt, pedig egy másfajta szemlélettel meg lehetne oldani a feszült helyzeteket is. Én ezt megtanultam, vannak nagyon bosszantó emberkék a környezetemben, de olyan szemmel tekintek rájuk, hogy egyszerűen azok nem húznak fel.

Meg vérnyomás kérdése is az egész.

2014. jún. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nemsanyi válasza:
Mert a neten névtelenségbe burkolózva lehet szemétkedni, mocskolódni, másokat cikizni és gyalázni, nincs következménye.Itt élik ki a gonosz hajlamaikat és élvezik, hogy megtehetik. Ha a nevüket kéne adni, háromszor is meggondolnák, hogy mit írjanak. Ez van, szerintem.
2014. jún. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

en elobe is pont ugy osztom ha kell, nem az a fajta vagyok, aki azt mondja amit szeretnel hallani.

van h azt mondom, hazudjak vagy elmondjam amit gondolok. eloben az a kulonbseg h nem 43% vagyok...

2014. jún. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy anonim oldala, ahol bárki eljátszhatja, hogy neki milyen szuper élete, barátnője, munkája, teste van. Persze legalább egy doktorival rendelkezik az adott témában.

Nem gondolok, hogy mindenki ilyen, én mindig tudásomnak és tapasztalatomnak megfelelő válasszal próbálok segíteni.

Sajnos azonban akad nem is kevés olyan kérdező, aki még az építő jellegű kritikát sem fogadja szívesen, holott a véleményemre volt kíváncsi. Ilyen esetben nálam is elpattan egy ér az agyamban és bevallom én is durvábban válaszolok.

2014. jún. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

en most lettem le 0 va mert leirtam h 2x megcsaltak, persze a kerdezo azt irta az o pasija sosem tudna megcsalni, nem tud erzesek nelkul szexelni senkivel...

azt meg oda se irtam, h az ilyen szemtakarosokat csaljak meg legeloszor...

ennyit az oldalrol :D

2014. jún. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne hagyjuk ki a jó oldalát se. Én legalábbis rengeteget kaptam pont a gyakorikerdesek.hu-tól. Ez az anonimitás, meg persze az ütéstávon kívüliség mindkét oldalon komoly tanulságokat tartogat, és nem nagyon jut eszembe semmi, amivel gördülékenyebben sikerülne hozzájutni ezekhez a tapasztalatokhoz, és végső soron a hamisítatlan, őszinte kritikához, a név és tét nélküliség világában is jóindulatú emberek közt lenni még egy jóindulatú ember, vagy a szöges ellentétében az ugyanolyan, vagy hát bármikor, bármilyen... Nem beszélve a valódi infóról, az új szemszögek megosztása nyomán nyíló új perspektívákról a konkrét kérdésekben ugye...


A trollkodás meg mára már műfaj. Szinte érezni, mikor jön ő a gondolatok sajátos ritmusképletében. Ha kicsit is befogadó valaki, főleg így otthon, titokban, egyedül, inkognitóban meg minden, akkor meg merem kockáztatni, egész jókat is röhöghet egy-két komolyabban sikerült benyögdösésen. Persze ott már előkerül némi művészet, nem hócipő magazin szint az azért...


Csomó diplomatikus embert is találsz itt egyébként. Jóval többet, mint "terepen". :) Az mitől lehet? :)

2014. jún. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nemsanyi válasza:
Nem kell azért leírni ezt az oldalt! Sokan tényleg segíteni szeretnének, köztük én is, nem azért vagyok itt, hogy másokat szidjak. Meg nekem is el kell néha a tanács, és nem csalódtam eddig. Biztos, mert nem szívügyekben kérdeztem :-)
2014. jún. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!