Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudom azt kifele...

Hogyan tudom azt kifele mutatni, hogy nem félek?

Figyelt kérdés
Már lassan elegem van a tesvérekből, hogy minden sarkon csak őket látni, ebből a fele biztosan bepróbálkozik valamilyen lehúzással, ne adj isten még durvábban elkezd balhézni. Hogyan lehet úgy 'megjelenni' , hogy kihagyjanak az áldozataik listájából és határozottnak / "bátornak" látszani?
2014. nov. 15. 00:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Van egy mondás: Még fiatal és hülye vagy ahhoz hogy felismert hogy még fiatal és hülye vagy.
2014. nov. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Köszönöm, hogy a kérdésemre válaszoltál.

Ráadásul egy mondással, most aztán meggyőztél biztosan igazad van :) Ilyen tényeken alapuló állítással nem tudok vitatkozni.


Erre csak ennyit tudok mondani:

Beware of false knowledge, it's more dangerous than ignorance.


A kérdésem még mindig fenn áll: Mi köze a hiúságnak a haláltól való nem félés között.


Győzz meg, had legyek bölcsebb.

2014. nov. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Megvolt a válaszom. Nem komplikálni ezt, főként filozofálni nem kell olyasmin amit még nem tapasztaltál meg, esetleg eleget. Írtad hogy nem vagy teljesen komplett így van egy rögzült bátorságot viszont félelmet csak "bizonyos" emberek váltanak ki.

Akik előtt tiszteleted adod.

Egy 12 éves kisfiú nevetve eléd áll és egy pisztolyt rád fog.

Őt is bizonyos emberek közzé sorolnád? És meg adnád neki az elismerést?

Négy-öt kondis fickó körbe vesz ott ahol senki se jár vagy hall téged.

Vagy éppen egy idegileg kiborult ürge kilép a kocsmából és nem fenyeget,nem beszél csúnyán,nem vagánykodik. Neked fut egy bicskával megdöf párszor, mire elszabadulsz tőle véresen... elhiheted egy kiképzett gyors reagálású gyalogsági katonán is átfut a félelem. Az jó dolog hogy angolul idézel, jómagam is fújom az angol-német -et tolmács szinten. De legközelebb kérdésedet érthetően tedd fel.

2014. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Na ahogy olvasom, teljesen más szálon kezdted el kikövetkeztetni a dolgokat, sebaj.

Egy kicsit bolond vagyok igen :)

De ami miatt nem félek a haláltól, az hogy nincs mit vesztenem, nincs ami miatt élni akarást ad, nem ég bennem semmi. Az igaz, hogy ettől függetlenül megtudok ijedni egyes dolgoktól, de ez természetes emberi reakció.


Azt állítani, hogy ilyen dolgokat még nem tapasztaltam, az kicsit merész, főleg, hogy nem is ismersz, ahogyan azt sem, hogy eddig miket éltem át.


Nem azért nem félek, mert bátornak, erősnek gondolom magam, mert nem vagyok az, kétlem, hogy egy embernél többet, letudnék verni, szó sincs róla, de nem különösebben zavarna az sem, ha megvernének.


Félelmet, meg olyan emberek tudnak belőlem kiváltani, akiket ismerek és olyan álarcot, hordanak amit nem tudok lefejteni, nem érződik semmiféle érzelem az arcukon.

Az ilyen embereken nem látom azt, hogy lelkileg "betudnám" törni őket, ez egy kicsit félelmetes.


De ennek semmi köze ahhoz, amiről te beszélsz.

2014. nov. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az ember akinek nincs semmi veszteni valója...

Te egy ilyen ember vagy? Aki azt hiszi az élet megtörte annyira hogy bármit kibír?

Haláltól sokan nem félnek,talán mert sosem kerültek a közelébe.

Embereket lelkileg betörni. Ez igen.. Egy barátom szerződéses katona volt de még az ő ismeretségi körében sincs ilyen ember.. Különleges lehetsz.

Komolyra fordítva a szót, én írtam valamit a kérdezőnek amit bárki meg tud valósítani ha van akarat ereje. Nem váltottam témát csak a fő kérdésnél maradtam. Mivel a tied nem igazán értettem.

2014. nov. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azért azt olvasni, hogy nem félsz a haláltól, mert nincs mit veszteni elég érdekes. És ha lesz egy családod akkor ugyan abban a szituban 20 év múlva már félni fogsz? :D Nem túl sok realitás van benne, már bocs.
2014. nov. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is a VIII. ker közepén lakom,nő vagyok,és soha nem kötöttek belém.Én se félek tőlük.
2014. nov. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!