Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon meglepődtem a barátom...

Nagyon meglepődtem a barátom családjának a hozzáállásán. Az ilyen emberek utána jól alszanak, hogy ügyesek voltak és lehúztak egy emberrel többet?

Figyelt kérdés

A lényeg pár mondatban, hogy a barátom családjának van egy nagyon jó állapotú régebbi autója amit örököltek. Eldöntötték, hogy eladják és sokat hallottam a témáról és mindig az volt, hogy 700-750ezer körül adják el. Közben az én családomat elkezdte érdekelni az autó mert tudjuk, hogy nagyon adva van az autóra és nagyon sok jót tudnék mondani, de nem az a lényeg. Jeleztem feléjük, hogy megvásárolnánk ők megvitatták és azt mondták, hogy 800ezer kereken, de csak nekünk mert ők 900-ért adták volna el... na most akkor ez így mi ? Ott voltam amikor beszélték, hogy mennyiért hirdetik meg és akkor meg előadják ezt a szöveget. És ha visszagondolok az elmúlt években tényleg nagyon sok helyzetben volt az, hogy mi odaadtunk nekik ingyen olyan dolgokat amire nem volt szükségünk ők meg soha semmit vissza. Nem mintha azért adtuk volna, hogy kapjunk valamit cserébe. Csak ez így most eszembe jutott. Barátom nem érintett ebben, nem is akarom, hogy kellemetlen legyen neki miattuk, a mi kapcsolatunk nagyon jó. Csak most félek, hogy a szülők kapcsolata változni fog.

Ebben a helyzetben nyeljem le, hogy nem erről volt szó, vagy jövőre való tekintettel inkább szó nélkül intézzük el a dolgot ?


2015. szept. 22. 01:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Valóban vannak ilyen segh emberek.

Jobb ha már most lelépsz.

Lehúznak majd a barátodnak áll feljebb?

Lesz még itt baj.

2015. szept. 22. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kettőn áll a vásár, ismerőssel meg nem üzletelünk.
2015. szept. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Üzletben, háborúban, szerelemben NINCS barátság!
2015. szept. 22. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

"Nem mintha azért adtuk volna, hogy kapjunk valamit cserébe."

Nagy francokat nem, rögtön felemlegetted.


A kocsi meg kocsi, ne te döntsd már el, mennyiért adják. 700-750 ezret mondtak mindig, ahaa, de talán már gondolatolvasó is lettél, hogy ez volt a végleges ár, felmérték előtte alaposan a piacot?

Nézzél már magadba....

2015. szept. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jezus..vannak ilyenek, csaladtagom is, velunk ... mi segitunk onzetlenul, o meg abbol is hasznoz csinal, hogy szenvedunk, raszorulunk.
2015. szept. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi van, ha valójában szervizelni kellett, és inkább megcsináltatták ők, hogy ne egy sz@r kocsit adjanak oda nektek? Csak ugye ennyit rá kellett költeni.

"sokat hallottam a témáról"

Lehet 700,000ért akarták eladná aztán benéztek egy autókereskedésbe, megnéztek pár használt autós oldalt, és rájöttek, hogy ez a kocsi ér 900,000-t is.

Miért vagy ennyire biztos abban, hogy csak a te családoddal akartak kitolni?

2015. szept. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

"700-750 ezret mondtak mindig, ahaa, de talán már gondolatolvasó is lettél, hogy ez volt a végleges á"


Most mit játszod a hülyét?

Elég szánalmas, hogy 700 ezret emlegetnek, majd kitalálják, hogy 900 ezer.

Egyébként még jó, hogy gondolatolvasásról beszélsz, miközben te is osztod az észt.

2015. szept. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt sokan úgylátom nem tudnak értelmezni egy szöveget...
2015. szept. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!