Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit tesztek a hétköznapi...

Ti mit tesztek a hétköznapi budapesti bunkóval?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem fel a fővárosba, és felfigyeltem egy embertípusra, amely rendszerint tömegközlekedési járatokon fordul elő, többnyire nyugdíjas, vagy középkorú férfi vagy nő. Az ilyen minden sz*rért megszólja az utastársait, pl. a teli villamoson nyílik az ajtó, nyilván állnak az ajtónál is, de ő szándékosan beléjük köt, nyilván ki kellene találnunk, hogy ő most éppen méltóztatna leszállni. Nem kér, hanem azonnal pofázik degradáló hangnemben.


Eleinte visszaszóltam az ilyeneknek (rendszerint az orruk alatt mormogják a sértegetéseiket), de mindig újabb és újabb jön. Mit érdemes ezekkel tenni, honnan fakad ez fajta mogorva, megkeseredett alpáriság?


2015. szept. 21. 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Én nem tudom, szeretek az ilyen idiótáknak visszaszólni. Jó érzés hogy egy kevéske interakció is van utazás közben. Aztán baja úgyse lesz ebből az embernek mert ezek csak addig kemények míg a bajszuk alatt mondják.
2015. szept. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Így van. Tele van a világ ilyen senkiházi negatív emberekkel. Rendszerint pesten. A jó neveltetés azt kívánná meg, hogy ne szólj vissza ellenben határozottan ki kell nyilvánítani a nem tetszésedet. :D Engem múltkor azért szólt meg egy nő, mert beültem a hátsó 5 férőhelyes részre középre és így neki el kellett vennie a táskáját. Dörmögött, hogy miért ide kell ülnöm amikor van máshol is hely. A végén ott tartottunk, hogy enyém volt az utolsó szó, mert látta, hogy kellően határozott vagyok, hogy kinyilvánítsam a véleményemet. És ha kellett volna akkor el is küldtem volna melegebb éghajlatra. :D Ugyanis nekem volt igazam a táskájának nem vett jegyet a szólj vissza nekik, mert túl "erősnek" érzik magukat. Ők keresik a balhét, ha megtalálják akkor már visszakoznak főleg ha nincs igazuk. :D
2015. szept. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3 éve közlekedek rendszeresen pesten, senki nem szólt még be.
2015. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Annyira erős vagy?
2015. szept. 21. 18:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Visszaszólni, ha folytatja akkor célzottan pofán vágni. Részben ezért nem megyek Pestre, mert szerintem az első héten a rendőrségen kötnék ki. Mert hát ezek a beszólogatós nagypofájúak csak feljelentgetni tudnak mindenkit saját maguk nem tudnak semmit sem elintézni.
2015. szept. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ilyen nem csak Pesten van, hanem nálunk buszon is. Furakszik, de a világért nem szólna, hogy "Elnézést, ön az utamban áll", vagy valami. Nem nagyon szoktam mit kezdeni vele, sajnos ilyenek. Jobb esetben már ott sincsenek, mire reagálnék.
2015. szept. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ilyenek nemcsak Budapesten vannak. Én Szolnokon szálltam fel a 24-es helyi járatra, és adtam oda a sofőrnek h kezelje a jegyemet, és akkor a hátam mögött hallom, hogy: Nö!

Nem tudtam mire vélni először, majd akkor kapcsoltam fél percre hogy ez egy vénember, és utat adtam neki, azzal beszólt nekem, hogy "Hülyelyány'"

Szívesen kioktattam volna, hogy mifelénk úgy mondják, hogy "Elnézést, beljebb fáradna?" Vagy _ "Engedjen beljebb, kérem'" De az ilyen vén bunkó parasztokra kár fecsérelni az időt.

2015. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is hallok, igaz, nem minden nap, de rendszeresen valami beszólást a BKV-n, általában nem nekem címezve mondjuk. Ezek boldogtalan, megkeseredett emberek szerintem. Vannak, akik visszaszólnak egyébként.
2015. szept. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolom ez csupán a pesti intelligencia megnyilvánulása.Mert hát ők okosabbak, műveltebbek, mint a vidéki paraszt.
2015. okt. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kár általánosítani, én is pesti vagyok majd' 40 éve :)) Fiatal vagyok amúgy nagyon, na de én sosem vagyok senkivel bunkó sehol. Általában ezeket előbb-utóbb úgy pofán szokták verni, hogy kiköpik a maradék fogukat ! Megjegyzik egy életre, kivel-mikor-hogyan hisztiznek
2015. okt. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!