Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rajtam már a pénz sem segítene? L

Rajtam már a pénz sem segítene? L

Figyelt kérdés

Kiskorom óta súlyos önbizalomhiánnyal küzdök. Akármit csinálok, szerencsétlennek érzem magam.

Személyiségre is nagyon bambának, holott jó ideje külföldön dolgozom, több nyelven beszélek, sok témához hozzá tudok szólni. Vannak hobbijaim, nem unatkozom. Nem vagyok még csak antiszociális sem.

Külsőre mások szépnek tartanak, állítólag szép színű a hajam, különlegesek a szemeim, meg ilyenek. Én viszont 10-ből 9szer rettenetesen érzem magam.

Jól keresek, így elegendő ruhám van, luxusparfümjeim, minőségi kozmetikumaim...

Mindig ápolt vagyok, adok magamra, de még így is gyakran rám jön, hogy szörnyen nézek ki, legszívesebben elbújnék, ritkábban már a sírás kerülget.

A legszomorúbb az egészben, hogy nem tudom, mi bajom magammal. Más lányok megcsináltatják a mellüket, szájukat, kiszőkítik a hajukat, de rajtam ezek sem segítenének, mert az alakomhoz képest nagy a mellem, telt szám van, és természetes szőke a hajam.

Egyre inkább eszembe jut, hiába csinálok magammal bármit, és költök magamra bármennyit, nem segít.


2015. szept. 18. 22:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az alakoddal nem értem mi bajod, amit leírtál azzal semmi gond, sőt szinte tökéletes, a melled sem nagy, hanem arányos a testedhez. Viszont egyértelműen túl sokat foglalkozol a külsőségekkel, ami legkevésbé számít az életben. Kicsit hagyj fel ezzel.
2015. szept. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Érdekelne, hogy nézel ki, lehet képet látni rólad? Priviben persze.


Azt is érdemes lenne tudni, volt-e már valaha valakid. Az ítélőképesség teljesen meg tud zavarodni, és az ember teljesen el tud szakadni a valóságtól, ha nincs rendes kapcsolata a másik nemmel.

2015. szept. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én azt látom,hogy kedves,szép,csinos,igényes igazi nő vagy,pont olyan amit én speciel imádok. :)

A lényeg maximalista vagy sose elég semmi,mindig többek akarunk lenni és többet tenni.

Ismerős mert én ugyanez vagyok pepitában csak paliban,önbizalmam mondjuk van,de elégedetlen vagyok magammal teljesen.


28Ffi

2015. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szedd magad össze! Ne nyavajogjál már, örüljél annak amit elértél az életedben, ismerkedjél, keressél magadnak egy igazi férfit. Van még vagy 50-60 év az életedből, te se gondolhatod komolyan, hogy ilyen hülyeségek miatt nem akarod élvezni az életet.

"Kiskorom óta súlyos önbizalomhiánnyal küzdök."

Ameddig nem tudod elfogadni önmagad addig nem lesz saját életed, de ez nem túl bonyolult, egyszerűen szeretned kell magad.

"Más lányok megcsináltatják a mellüket, szájukat, kiszőkítik a hajukat, de rajtam ezek sem segítenének, mert az alakomhoz képest nagy a mellem, telt szám van, és természetes szőke a hajam."

Ki a faszt érdekel, hogy más lányok mit csinálnak? Magaddal törődjél ne mással.


28F

2015. szept. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!