Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rajtam már a pénz sem segítene? L

Rajtam már a pénz sem segítene? L

Figyelt kérdés

Kiskorom óta súlyos önbizalomhiánnyal küzdök. Akármit csinálok, szerencsétlennek érzem magam.

Személyiségre is nagyon bambának, holott jó ideje külföldön dolgozom, több nyelven beszélek, sok témához hozzá tudok szólni. Vannak hobbijaim, nem unatkozom. Nem vagyok még csak antiszociális sem.

Külsőre mások szépnek tartanak, állítólag szép színű a hajam, különlegesek a szemeim, meg ilyenek. Én viszont 10-ből 9szer rettenetesen érzem magam.

Jól keresek, így elegendő ruhám van, luxusparfümjeim, minőségi kozmetikumaim...

Mindig ápolt vagyok, adok magamra, de még így is gyakran rám jön, hogy szörnyen nézek ki, legszívesebben elbújnék, ritkábban már a sírás kerülget.

A legszomorúbb az egészben, hogy nem tudom, mi bajom magammal. Más lányok megcsináltatják a mellüket, szájukat, kiszőkítik a hajukat, de rajtam ezek sem segítenének, mert az alakomhoz képest nagy a mellem, telt szám van, és természetes szőke a hajam.

Egyre inkább eszembe jut, hiába csinálok magammal bármit, és költök magamra bármennyit, nem segít.


2015. szept. 18. 22:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ez mit jelent ha megkérdezhetem? ,, alakomhoz képest nagy a mellem'' ?
2015. szept. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hogy a mellbőségem majdnem megegyezik a csípőbőségemmel és keskeny a derekam. (91-65-95, homokóra)

Tehát a mellem nagynak hat az alakomhoz.

2015. szept. 18. 22:22
 3/14 anonim ***** válasza:

Az első közel járt,neked egy pasi kell! Egy csődör!


26/L

2015. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Magam dolgoztam meg mindenért, úgyhogy nem tartok ilyesmitől.
2015. szept. 18. 22:31
 5/14 A kérdező kommentje:
Annak, ment, amit időközben töröltek
2015. szept. 18. 22:40
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Akkor meg mi a f... bajod van, ha 'tökéletesen' nézel ki, népszerű és gazdag vagy? Ne rinyálj a semmiért. Más örül ha enni tud, te meg itt játszod az agyad. Grat.
2015. szept. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Békülj ki önmagaddal. és ha önbizalomhiányod van, akkorne szép ruhát, luxus parfümöt vegyél magadnak, hanem keress értelmes elfoglaltságot, amiben sikerélményed van:

Készíts egy szép kézimunkát vagy faragj egy fa szobrot vagy nem tudom, de mindenképpen olyant, ami alkotó munka.

Vagy menj el futni és minden nap egy picivel többet fuss. lehet, ezek a tippek nevetségesnek tűnnek, de nekem (többek közt) ilyenekből sikerül felépítenem az önbizaémam :-)

2015. szept. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy túl gömbölyű nálad minden! Nem a cicidre gondoltam, hanem az egész életedre. Rád férne egy jókora trauma, és utána tudnád értékelni azt amid van.
2015. szept. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves kilences, ne akard tudni, mennyi traumán vagyok én már túl
2015. szept. 18. 22:51
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy remek pszihomókus biztosan nem rengetné meg az anyagi helyzetedet. Hidd el, tudnak segíteni.
2015. szept. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!