Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak a hülye fejemmel?

Mit csináljak a hülye fejemmel?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Barátom van 2 hónapja, nagyon szeretem, de nem tudok elélvezni. Közel vagyok hozzá de nem, és tudom hogy az én hülye fejemben van a hiba. Vele vesztettem el a szüzességem is. Sosem zaklatott senki. Nem tudom miért nem megy.
2015. szept. 13. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Hüvelyi vagy csiklói orgazmusról beszélünk? Mert a csiklóit nem nehéz, csak izgatni kell és rádolgozni szájjal... de a hüvelyi viszont már más tészta, sok lány egyáltalán nem tud hüvelyit, vagy csak évek múltán.


Ha érzed hogy közel vagy hozzá, akkor próbáljátok ugyan azt a tempót tartani, hátha sikerül. Az is segít ha előtte hosszú az előjáték, vagy ha már régóta szexeltetek és ki vagy éhezve. Egy korty alkohol is segít ellazulni előtte, esetleg egy masszázs.

2015. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs vagy kevés az előjáték?

Szokott nyalni?

2015. szept. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert orgazmus célúan szexelsz, ami ettől kényszeres lesz, és pont ez gátol a célod elérésében.

Ahelyett, hogy leszarnád, és csak élveznéd, és sodródnál az árral, meg az érzésekkel.

2015. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Előjáték max 10 perc. Csiklói sem megy. Kicsit rágörcsölök igen. Nem nyal.
2015. szept. 13. 20:51
 5/5 anonim válasza:
Az a baj hogy rágörcsölsz. Ha lazábban veszed a dolgokat, könnyebben fogsz elélvezni. Próbálj meg lazítani. A tempót pedig változtathatjátok, mert így sikerülhet.
2016. ápr. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!