Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez nekem gázabb, a lánynak,...

Ez nekem gázabb, a lánynak, vagy ez nem is gáz?

Figyelt kérdés

Pénteken voltam buliban, leginkább a suliból voltak ott emberek.

Van egy lány, osztálytársam. Igazából külsőre nem olyan rossz, de egyszerűen olyan természete (és kisugárzása) van, hogy felkötöm magam tőle és valószínűleg én sem jövök be neki.

Igazából nem történt semmi nagyon durva dolog, csak táncoltunk, de mivel én nem rég kezdtem el buliba járni, ráadásul ahol eddig voltam, ott nem is volt konkrét táncolás, ezért kicsit furának éreztem ezt a fajta "táncot". Tehát elég k-rvás volt. A kezemet rátette a mellére és szorította, a fenekét hozzámnyomta, ölelgetett, hozzámbújt.. stb.

Mivel szűz vagyok és kicsit illuminált állapotban voltam, ezért ott helyben nem tűnt furcsának, rohadt jó érzés volt, de visszagondolva hogy melyik csajjal táncoltam, valamiért undorítónak tartom.. Tehát, mondom a csaj teste nem rossz, de van valahogy egy furcsa kis gusztustalan kisugárzása, fogalmam sincs mitől, de ezt kb minden fiú érzi.. Szóval elég sz-r visszagondolni, de ott gondoltam rá, hogy tovább is megyek, egyedül az tartott vissza, hogy osztálytársam, és ha esetleg nem hagyná, akkor az később rohadt ciki lett volna..


Kb minden lány ezt csinálta ott, de mégis nekem olyan furcsa érzésem van.. És ez olyan rosszul furcsa..


Én parázom túl a dolgot és ez normális egy ilyen tipikus gimis-lerészegedős bulin, vagy ez tényleg gáz?


16/F vagyok.

(Nincs barátnőm, tudtommal neki sincs barátja)


2015. szept. 13. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a normális, ahogy érzel....a lánynak inkább tartózkodóbbnak kellene lennie..
2015. szept. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
máskor se menj tovább, ne azért, mert lehet hogy nem engedi hanem mert ivott.
2015. szept. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát ez a lánynak gáz.régen én is voltam bulizni és vannak ilyen csajok akik tapadnak a fiúkra,direkt taperoltatják magukat.

amúgy valószínű tetszel a csajnak. én ilyennel nem kezdenék.

hétfőn tegyél úgy mintha mi sem történt volna szerintem.(ha nem akarsz tőle semmit)

2015. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!