Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálhatja a testvérét?

Miért utálhatja a testvérét?

Figyelt kérdés
A barátommal nem rég vagyunk együtt és ma a szüleinél ebédeltem.Láttam gyerekkori képeket kirakva ahol egy idősebb srác is volt a képen.Utólag rákérdeztem,hogy ki volt az és mondta,hogy a bátyja.Furcsa volt,hogy eddig nem is említette ezért kérdeztem,hogy mikor ebédelhetnénk vele egyet.Valahogy így fejezte ki magát:"Jobb neked,ha nem ismered meg.Vannak jó emberek,és vannak rosszak.Ez a dolog nem neveléstől függ,ez valahogy ott van az emberekben.Vannak akik a pénz miatt belekevernek másokat bizonyos dolgokba,majd ha véletlen baj lesz belőle kezüket mossák és tovább állnak akár a szentek,míg a másik legjobb esetben börtönbe vonul,úgy hogy azt sem tudja mi rosszat tett".Ez után megkért,hogy többet ne hozzam szóba.Mit csinálhatott amiért ennyire utálja?
2015. szept. 12. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a nem túl legális dolgot.
2015. szept. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a barátod már a börtönt is megjárta "ártatlanul" mert a testvére belekeverte valamibe..? Klassz család. Szerintem kérdezz rá erre, jogod van tudni, hogy miféle emberekkel keveredsz közelebbi kapcsolatba.
2015. szept. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ő nem járt soha börtönbe,szóval más valakire utalhatott.Unokatestvérem gyerekkora óta ismeri(szomszédok),szóval tudnám ha ült volna.
2015. szept. 12. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!