Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha ma fenték...

Mit csináljak ha ma fenték rám a kést? Szó szerint.

Figyelt kérdés

Üdv 20 éves fiú vagyok. A történet ott kezdődött, hogy ez az ilettő már fenyegette apámat azzal, hogy leszúrkálja stb stb. Feljelentést is tettünk, de nem igazán történt semmi. Ma jöttem haza a munkából biciklivel és ez a csávó elővett egy kést vagy egykezes fa fűrészt felemelte majd az ujjával elkesdte simogatni a kés vagy fűrész hegyét. Szerintem nem kell ecsetelni mindenki tudja miről bészélek. Közbe rám nézett és én elmentem mellette. Az utcán voltak, csak neki pont háttal. Tudja mitcsinál. Ha most nincs ott senki rám támad!?

Igazából nem egy feljelentés volt már neki lopások stb miatt meg ült is a sitten. Nem riadnék én meg senkitől de ez nagyon nagy penge volt. Legyen az fűrész vagy kés. Hosszú volt nagyon. Az a baj olyanokkal van együtt mint ő maga. Ilyen bűnözőkkel. Mit tegyek?



#fűrész #kés #előítélt
2015. szept. 9. 16:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem hegyét hanem élét simogatta.
2015. szept. 9. 16:08
 2/8 anonim ***** válasza:

A sünök majd kimennek,ha valaki meghal!


Vegyél egy gázsprayt és ha neked támad,akkor nyomd pofán,aztán rúgd szét a hasát. Belsővérzés...finom.

2015. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 aztán nyilván békén fogják hagyni utána, igaz?
2015. szept. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3.-tól kérdem.


Tudsz bármilyen megoldást?


A sünök lexarják,ez nyilvánvaló,elköltözni vagy testőrt esetleg bérgyilkost fogadni gondolom nincs pénze. Ezek után,szerintem,csak az önvédelem marad. Erre a spray tökéletes és legális!


De ha van jobb ötleted/tanácsod,akkor kérlek oszd meg,gondolom másokat is érdekel!

2015. szept. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi az előzmény?
2015. szept. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pszichikai terrort próbál alkalmazni, mert egy gyáva senki.

Ilyen esetbe állj meg és nézz a szemébe, ha elkezd vigyorogni nyugodtan mond neki, akarsz valamit öreg? vagy csak fitogtatod ami nincs? hátrálni fog. Mert csak addig "legény" amíg azt hiszi, hogy félsz tőle. Az ilyenekkel a legjobbat akkor teszed, ha szembe állsz vele.

2015. szept. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Lehet igazad van. Ez egy hangember. Annak idején mikor előttünk járt mindig dumált befelé, apámat szídta. Egyszer ráordítottam, hogy fogd már be seg....ej. Azótta nem csinált ilyet többet. Csak az a kérdés remélem nem rontottam el a renomét a maival, hogy nem szóltam. De csak egy kés volt nála… Am nem mutattam félelmet, csak eltekertem melette. Még néztem is egy darabig a szememmel de nem volt ráfordulva a szemem, majd egy időután elkaptam a tekintetem de semmi más nem volt!
2015. szept. 9. 17:52
 8/8 A kérdező kommentje:
*De nem volt ráfordulva a fejem.
2015. szept. 9. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!